Společnost CertiCon se specializuje na komplexní služby v oblasti návrhu, vývoje, diagnostiky a testování softwaru a návrhu analogových a digitálních integrovaných obvodů pro náročné aplikace v lékařské elektronice, telekomunikační technice a zařízení pro průmyslové řízení, rozhodování a diagnostiku.
Úzká spolupráce s univerzitami a výzkumnými ústavy umožňuje CertiConu poskytovat nejlepší služby na mezinárodní úrovni. Našimi klienty jsou především velké zahraniční firmy.

SW Test Engineer - Srdcová záležitost

Říká se, že srdce bije jako zvon. U někoho ano, u někoho ne. Někdy je zkrátka potřeba ten zvon rozhýbat, znovu ho rozeznít. Náš projekt v CertiCon a.s. se zaměřuje na vývoj systémů pro špičkové kardiostimulátory. Nic velkého, jen pomáháme zachraňovat lidské životy. Prostě rutina.

Chceš odhalovat chyby na webových aplikacích zachraňující lidské životy?

Čím se budeš zabývat?

Ráno přijdeš do práce, uděláš si čaj nebo kafe a půjdeš na scrum (pracuješ v SAFe).

Přes den pracuješ na celém řetězci testerských aktivit. Od investigace, analýzy a formulace testovací strategie na jednotlivé zákaznické požadavky až po samotné testování, jak manuální (exploratory), tak automatizované (checking).

Automatizaci děláš za pomocí BDD přístupu (Gherkin language) v C# a SpecFlow frameworku s využitím Coded UI knihoven anebo píšeš kód v TypeScriptu.

Podílíš se na řešení nejrůznějších problémů spojených s vývojem SW a komunikuješ přitom napříč celým distribuovaným týmem.

Odpoledne se setkáš na on-line mítinku s americkými kolegy v týmu.

Za co budeme rádi?

Pokud máš IT vzdělání (SŠ nebo VŠ) a alespoň školní znalost některého programovacího nebo skriptovacího jazyka (C#, JavaScript/TypeScript). Práce je vhodná pro studenty/absolventy ale i SW testery s dlouholetou praxí. Velkou výhodou jsou i zkušenosti s vývojem automatických testů BDD a dobré analytické myšlení a smysl pro detail. Vzhledem k zahraničnímu zákazníkovi a denní komunikaci s ním požadujeme AJ na komunikativní úrovni (B1-B2).

Co u nás najdeš?


Přátelskou firemní atmosféru, kde si tykáme. Kolegové Ti vždy ochotně poradí, pokud si nebudeš vědět rady.
Dostatek času na odpočinek: 25 dní dovolené, Sick Days a Home Office.
Pružnou pracovní dobu se smlouvou na dobu neurčitou.
Společně můžeme pomáhat tam, kde nás potřebují (charitativní akce).
Teambuildingové a sportovní aktivity. S kolegy si můžeš zahrát např. futsal, badminton. Máme také multisport karty.

Více na:

www.makejvit.cz

https://www.facebook.com/CertiCon/


Informace o pozici

Společnost
CertiCon a.s.
Adresa
Jeremenkova 1211/40b, Olomouc – Hodolany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Možnost studijního volna
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, Programátor, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.