100% REWORK je dynamicky se rozvíjející česká společnost působící v oblasti kontrolních služeb pro automobilový průmysl. Zabýváme se kontrolou, tříděním, měřením a drobnými opravami dílů. Více informací najdete na www.pracevreworku.cz. Pro rozšíření týmu hledáme nové zaměstnance na pozici:

IT interní specialista - 3 dny v týdnu

Hledáme novou posilu do týmu, budeš se starat o cca 60 stanic v rámci ČR. Propojovat je pomocí systémů a dalších podpůrných IT prostředků.

Pracovní náplň:

  • Implementace nových softwarových systémů v rámci firmy (např. CRM, Office 365 a napojení veškerých možných Microsoft nástrojů ke stávajícím systémům)
  • Samostatný návrh a programování nástrojů pro podporu inovačních projektů. Nástroje budou sloužit pro interní účely pro zefektivnění procesů a provazbu mezi jednotlivými používanými systémy
  • Spolupráce s oddělením financí na dalším propojování systému Helios se stávajícími systémy
  • Spolupráce s IT specialistou zodpovědným za HW, sítě, účty

Požadavky:

  • Analytické schopnosti (komplexní myšlení)
  • Orientace v operačních systémech Microsoft
  • Výhodou je zkušenost s procesní analýzou a návrhem SW architektury
  • Pečlivost, prozákaznický přístup a důslednost v zajišťovaných činnostech
  • Ochota se neustále učit a sledovat moderní IT technologie a trendy

Používané systémy:

  • Pobočky po celé ČR
  • Podnikové aplikace – Helios, speciální systém pro kalibraci a evidenci měřitel - Palstat
  • Serverová infrastruktura – Windows servery, Terminal, SQL
  • Síťové technologie VPN, WIFI

Možnost spolupráce na HPP, IČO.

Společnost
100 % REWORK s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

100 % REWORK s.r.o., Jakub Sedláček
+420 734 202 281