USYS je velmi úspěšná česká IT firma působící na trhu od roku 1992
USYS vyvíjí vlastní rozsáhlý informační systém, používaný ve firmách jako jsou Veolia voda, Česká televize, Český rozhlas, Bohemia Energy a další.
Systém je implementován v Česku, na Slovensku, v Polsku, v Maďarsku a v Chorvatsku
Nabízíme zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi, v menším kolektivu, bez omezení, se kterými se setkáte u "korporátních" společností.

Senior konzultant CRM

Název pozice :

SENIOR KONZULTANT - CRM

Popis :

Společnost UTILITIES SYSTEMS a.s. nabízí kvalitní, komplexní a spolehlivé řešení – zákaznické informační systémy pro utilitní společnosti (vodovody a kanalizace, energetika, plynárny, teplárny) a média (rozhlas a televize) nové generace, s označením is-USYS.net.

Společnost UTILITIES SYTEMS a.s. je zavedená společnost s pětadvacetiletou tradicí a portfoliem významných zákazníků v oblasti utilit a médií, spolupracuje s partnerskými českými i zahraničními firmami a je držitelem certifikátu systému řízení kvality ISO 9001:2008. Mladý pracovní tým tvoří kvalifikovaní lidé s profesionálním přístupem k realizovaným projektům.

Další informace o společnosti a projektech najdete na www.usys.cz

Město: Praha

Hledáme zkušenou kolegyni/kolegu v oblasti CRM na pozici Senior konzultant. Výhodou je aktivní účast na návrzích řešení CRM pro větší společnosti v oblasti utilit, telka nebo bankovnictví.

Náplň práce:

Náplní práce konzultanta je provádění podpory zákazníkům, analýz, implementací a servisních činností. Po získání dostatečných znalostí o funkcích ZIS a jeho datovém modelu může provádět samostatné úlohy analytického charakteru a složité servisní zásahy na úrovni databáze. Pro komunikaci se zákazníky používáme vlastní ticketovací systém.

Našim novým kolegům nabízíme:

plat v rozmezí 50 až 100 tisíc měsíčně (případně více na základě prokázané předchozí praxe a zkušeností),

placené přesčasy (nad 15% standardní pracovní doby),

práci v klidné vilové čtvrti v sousedství parku,

5 týdnů dovolené, 3 sickdays/rok a HomeOffice,

roční příplatek za zvýšené úsilí ve prospěch USYSu,

příspěvek na penzijní pojištění a stravenky,

anglické jazykové kurzy,

firemní akce,

občerstvení na pracovišti ve formě ovoce, káva….

Kontakt :

zaměstnavatel : UTILITIES SYSTEMS a.s.

kontaktní osoba : ing Stanislav Šnajberg

adresa : Na Klaudiánce 18, 147 00 Praha 4

telefon : +420 840 888 215, +420 602 311 207

Společnost
UTILITIES SYSTEMS a.s.
Adresa
Na Klaudiánce 551/18, Praha – Podolí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.