Divadlo Hybernia je přední pražská hudební a muzikálová scéna. Divadlo od svého obnoveného vzniku po náročné rekonstrukci v roce 2006 hostilo řadu významných premiér české muzikálové scény. Kromě nich se na zdejším jevišti objevují i koncerty, opery a balety.

Marketingový a obchodní manažer - divadlo Hybernia

Divadlo Hybernia hledá posilu pro dlouhodobou spolupráci na pozici Marketingového a obchodního manažera.

Náplň práce.

  • Řízení jednotlivých aktivit a projektů dle marketingového plánu
  • Koordinace reklamní podpory a dohled nad jejím uskutečňováním, komunikace s partnery.
  • Správa webových stránek, sociálních sítí (Facebook, Twitter), tvorba kreativního obsahu.
  • Řízení a tvorba mailingových kampaní.
  • Vyhledávání nových efektivních partnerství a obchodních příležitostí, podpora prodeje.
  • Úzká spolupráce a komunikace s obchodním oddělením.
  • Zodpovědnost za finanční rozpočet, jednání s dodavateli, pravidelný monitoring a controlling nákladů.
  • Komunikace s médii a nasmlouvanou PR agenturou.
  • Organizační spolupráce na firemních eventech.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti s online marketingem
  • praktickou znalost MS Office a sociálních sítí
  • zkušenosti z Google analytics, Sklikem a dalšími nástroji výhodou
  • znalost grafického programu na úpravu fotografií výhodou
  • výbornou češtinu slovem i písmem
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • proaktivní přístup, samostatnost
  • přesnost, pečlivost, svědomitost, zodpovědnost, flexibilitu a iniciativní přístup
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • ochotu učit se nové věci a zájem o kulturu.

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci
  • práci v předním muzikálovém divadle v centru Prahy.
  • pracovní poměr na dobu neurčitou na ŽL
  • možnost podílet se na organizaci firemních akcí
  • možnost navštívit všechny kulturní akce divadla
  • nástup možný ihned
  • možnost profesního růstu
  • odpovídající platové ohodnocení.

V případě zájmu pošlete svůj životopis a motivační dopis nejpozději do 30.3. 2019.

Poskytnutím osobních údajů obsažených ve Vašem životopise dáváte Hybernia a.s. souhlas pro jejich zpracování a uchování ve své personální databázi. Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuté třetí straně. Poskytnutí údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoli odvolat.

Společnost
Hybernia, a.s.
Adresa
náměstí Republiky 3/4, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Marketingový ředitel/manažer, Obchodní ředitel/manažer, Referent, Manažer partnerského prodeje, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel