Staň se členem našeho týmu a společnosti, která je jedničkou na trhu!

Hledáš práci, kde se můžeš kariérně rozvíjet, nebo spolupracovat při otevření nové pobočky?

Kde budeš mít svůj tým, vést ho a motivovat ?

Chceš mít vyšší mzdu než doposud ?

Tak nás neváhej kontaktovat!

Zkušenosti v oblasti obchodu nejsou podmínkou.

Nejedná se o práci asistentky v kanceláři!

Jaká by byla tvoje náplň práce?

- Staň se leaderem a manažerem svého obchodních týmu, rozvíjej jeho schopnosti a motivuj je.
- Kontroluj činnost obchodních zástupců a převezmi odpovědnosti za výkon svěřeného týmu.
- Pracuj s výsledky, vymýšlej a realizuj plán na jejich vylepšení.
- Rozvíjej dobré vztahy se zákazníky firmy.
- Součástí také bude správa současných produktů včetně ceníků a jejich aktualizace a příprava obchodních nabídek.

Co požadujeme?

- Schopnost vedení a motivace svého týmu.
- Ochotu cestovat na jiné pobočky.
- Aktivní přístup k práci, ochotu k vlastnímu rozvoji v rámci firmy.
- Středoškolské vzdělání
- Vlastní nápady jak dělat práci lépe

Co nabízí naše společnost?

- Nástup možný IHNED.
- Po zaškolení nový služební vůz Škoda Octavia a tablet.
- Smlouvu na HPP nebo ŽL, výběr smlouvy záleží zcela na Tobě.
- Proplacené ubytovaní a večeře na služebních cestách u jiných poboček.
- Možnost velmi zajímavého výrazného osobního a profesního rozvoje.
- Přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených, kde si všichni tykáme.
- Spousta firemních, sportovních akcí a večírků.
- Vysoce motivační finanční ohodnocení

Pokud Tě naše nabídka práce zaujala, budeme se těšit na zaslané CV.

Společnost
BOHEMIA ENERGY Prodej s.r.o.
Adresa
Lisabonská 799/8, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

BOHEMIA ENERGY Prodej s.r.o., Linda Brostíková