ČEPOS – Česká potravinářská obchodní a.s., působící na trhu od roku 1996 je centrálním článkem aliance ČEPOS, která sdružuje významné české potravinářské velkoobchody a je lídrem nezávislého trhu s potravinami v Česku.

aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

SENIOR/KA CATEGORY MANAGER

co Vás čeká:

- spolupráce na koncepci pro daný sortiment potravinářského zboží

- řízení poptávek/nabídek u stanovených dodavatelů

- plánování témat a příprava letáků pro promo a marketingové akce

- jednání s novými i současnými dodavateli za účelem navazování výhodných obchodních vztahů

- zadávání poptávek, výběrová řízení, nákupní aukce, hodnocení dodavatelů, vyjednávání rámcových smluv

- příprava dat a materiálů pro jednání managementu společnosti

- řízení komunikace mezi dodavatelem a interním klientem

- zadání, zpracování a údržba dat v informačním systému

- monitoring trhu, analýzy, vyhodnocování prodejů

co od Vás očekáváme:

- zkušenosti z nákupu nebo prodeje v oblasti rychloobrátkového zboží výhodou

- analytické myšlení, flexibilita, odolnost vůči stresu, schopnost stanovit priority

- velmi dobrá znalost MS OFFICE (hlavně MS Excel)

- komunikativní znalost anglického jazyka

- schopnost pozitivní komunikace v týmu a vyjednávání

- platný ŘP sk. B

co Vám nabízíme:

- zajímavou, kreativní a samostatnou práci v přátelském pracovním prostředí

- zapracování zkušenými kolegy z oboru

- služební notebook, telefon, stravenky, 5 týdnů dovolené

- příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době

- akce pro zaměstnance

- možnost dalšího vzdělávaní např. v jazykových kurzech

- nástup možný ihned

- pracoviště Praha

- Mzdové rozpětí: 40.000 Kč - 60.000 Kč, dle praxe

Společnost
ČEPOS - Česká potravinářská obchodní a.s.
Adresa
Žukovského 888/2, Praha – Ruzyně
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Nákup, Prodej a obchod, Potravinářství, Category Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel