Společnost Invelt aktuálně působí v Praze a Plzni a zaměstnává na 170 zaměstnanců. Na trhu působí více než 20 let a během této doby pouze upevňovala svoji pozici na trhu s vozy prémiového segmentu. V roce 2009 se stala nejvýznamnějším hráčem na trhu s vozy BMW a MINI v České republice. Jako jediní zastupujeme exkluzivní značku BMW ALPINA v České republice. Jsme společností zaměřenou na dynamický růst, efektivitu práce a osobní přístup ke klientům. Od našich zaměstnanců očekáváme loajalitu, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, pečlivost, přátelské vystupování a ochotu pracovat nad rámec standardních povinností.

JUNIOR MARKETING MANAŽER

Náplň práce:

  • KOMUNIKACE S DODAVATELI A OBCH.PARTNERY (poptávky / nabídky)
  • PŘÍPRAVA A ZAJIŠTĚNÍ VÝROBY KOMUNIKAČNÍCH MATERIÁLŮ
  • KOMUNIKACE A SPOLUPRÁCE NA PODKLADECH S INTERNÍM GRAFIKEM
  • ORGANIZACE, KOORDINACE A ZAJIŠŤENÍ FIREMNÍCH PREZENTAČNÍCH AKCÍ
  • SPRÁVA, ORGANIZACE A PÉČE O POS MATERIÁLY
  • EDITACE A AKTUALIZACE WEBOVÝCH STRÁNEK VČ. VYTVÁŘENÍ LANDING PAGE V HTML ŠABLONĚ
  • SPOLUPRÁCE S EXTERNÍ AGENTUROU PŘI SPRÁVĚ A AKTUALIZACI FB PROFILU
  • KONTROLA KOMUNIKAČNÍCH MATERIÁLŮ A PODKLADŮ
  • EVIDENCE A KOMPLETACE DOKUMENTŮ

Očekáváme:

  • UKONČENÉ SŠ / VŠ VZDĚLÁNÍ
  • VYSOKOU MÍRU FLEXIBILITY A „UNIVERZÁLNOSTI“
  • VYSPĚLÁ PC GRAMOTNOST (MS Office, Photoshop, CRM, Redakční systém)
  • ZKUŠENOSTI S GOOGLE ANALYTICS VÝHODOU
  • SAMOSTATNOST A ROZHODNOST
  • PROAKTIVNÍ PŘÍSTUP K ŘEŠENÍ ÚKOLŮ
  • ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ SK.B
  • MIN 3 ROKY PRAXE NA OBDOBNÉ POZICI
  • SKVĚLÉ KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI SLOVEM I PÍSMEM V CZ
  • AJ NA BĚŽNÉ KOMUNIKAČNÍ ÚROVNI
  • ODOLNOST PROTI STRESU
  • SMYSL PRO ODPOVĚDNOST A PEČLIVOST

Nabízíme:

  • ODPOVÍDAJÍCÍ FINANČNÍ OHODNOCENÍ + ODMĚNY ZA SKVĚLE VYKONANOU PRÁCI
  • PROSTOR PRO VLASTNÍ KRETAIVNÍ NÁPADY A PROJEKTY
  • 5 TÝDNU VOLNA
  • ZÁZEMÍ STABILNÍ SPOLEČNOSTI
  • PRÁCI V RÁMCI SKUPINY BMW
  • VYBAVENÍ PRO VAŠÍ PRÁCI (Notebook, Telefon)
  • PŘÍSPĚVEK NA MULTISPORT KARTU
  • PŘÍSPĚVEK NA PENZIJNÍ/ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ
  • STRAVOVÁNÍ V MÍSTĚ VÝKONU PRÁCE

Společnost
invelt - s.r.o.
Adresa
Jeremiášova 1127/5, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Marketing, Marketingový ředitel/manažer, Specialista marketingu, Event Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel