Jsme úspěšná nadnárodní společnost zabývající se výrobou a prodejem stavebních materiálů a pro posílení našeho týmu v ČR hledáme nového kolegu.

Náplň práce

Obchodní a technická podpora zákaníků, vyhledávání nových příležitostí, technické konzultace se zákazníky.

Nutná komunikace se zahraniční výrobou, organizace a zadávání zakázek v koordinaci s kolegy.

Samostatná organizace a plánování aktivit v daném území (více krajů ČR). Nemusíte být výhradně z určeného kraje, je to flexibilní.

Znalosti a dovednosti

SŠ technického směru, flexibilita a sebemotivace

Zkušenost s prodejem v průmyslovém odvětví, ochota řešit technickou a logististickou náplň práce, organizovat také delší výjezdy, účast na zahraničních poradách nebo školeních.

Nutnost znalost cizího jazyka, Angličtina, Němčina, nebo Italština

Výhodou

Zkušenost s obchodem stavebních materiálů, zkušenost z technicky zaměřených jednání s řešením konkrétních detailů.

Co vám můžeme nabídnout

Široké pole působnosti ve svěřených regionech

Motivační platové hodnocení s prémiovým systémem

Práce v částečném systému homeoffice

Služební vůz i pro soukromé účely, notebook, telefon

Příjemný kolektiv a firemní kultura

Výjezdy do zahraničí vícekrát do roka

Tato pozice je určena pro uchazeče, kteří mají jasné představy o svém následujícím směřování v prostředí vysoké firemní kultury.

Prosím posílejte životopisy také v cizím jazyce.

Společnost
ISOPAN Deutschland GmbH
Adresa
Pardubický kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá) nebo Italština (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Možnost občasné práce z domova, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ISOPAN Deutschland GmbH, Vojtěch Pořízek
702 180 419