Příležitost pro osobnost se zkušenostmi s dodavatelským řetězcem, zákaznickým servisem a vedením lidí. Máte pozitivní přístup a hledáte řešení? Vedení týmu pro vás není jen manažerská nutnost, ale své lidi umíte rozvíjet a posouvat v kariéře? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

✪ SUPPLY CHAIN MANAGER ✪

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Optimalizace skladových zásob, koordinace přepravy výrobků, řízení přesunů zboží.
  • Vedení týmu logistiky a zákaznického servisu. Motivování, hodnocení a rozvoj podřízených včetně jejich výběru.
  • Příprava forecastů, sledování a úpravy plánovaných odběrů, spolupráce na přípravě a sestavování ročních, kvartálních a měsíčních plánů.
  • Plánování a sledování dodávek zboží (termín dodání, množství).
  • Komunikace a spolupráce s přepravci, tvorba a zadávání objednávek do systému, řešení reklamací u zákazníků.
  • Výběr dodavatelů logistických a jiných služeb. Řízení a monitoring výkonnosti dodavatelů služeb.
  • Pravidelný reporting (skladová zásoba, obrátkovost, možnosti zlepšení).

POŽADAVKY NA KANDIDÁTA:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Nejméně 3 roky zkušeností v oblasti logistiky a řízení lidí (FMCG výhodou)
  • Výhodou jsou zkušenosti z výrobní potravinářské společnosti
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti, umět se prosadit
  • Analytické myšlení
  • Silná orientace na výsledek, důraz na dodržování termínů
  • Výborná znalost práce na PC s důrazem na vysokou znalost práce v programu MS Excel
  • Pokročilá znalost AJ pro komunikaci s dodavateli a mateřskou společností
  • Pečlivost, flexibilita, samostatnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:

  • Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Fixní plat plus bonusy založené na pracovních výsledcích
  • 25 dnů dovolené
  • Služební vůz i k soukromému použití
  • Možnost kariérního růstu

LOKALITA:

Jihočeský kraj

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám strukturovaný životopis. Celkový přehled námi obsazovaných pozic naleznete na internetových stránkách www.b-de.eu.

Společnost
Business development s.r.o.
Adresa
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Nadstandardní lékařská péče, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Potravinářství, Ředitel/manažer logistiky, Vedoucí/manažer skladu, Supply Chain Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura