Jsme česko-slovenská klenotnická společnost, zabývající se vlastní výrobou luxusních šperků. Na trhu působíme již více než 20 let a za tuto dobu jsme získali prestižní postavení v Česku i v zahraničí. Vyrábíme a prodáváme luxusní šperky, s diamanty a jinými drahými kameny, té nejvyšší kvality.
Do naší rodiny ALO v současnosti patří tři značky: ALO diamonds, ALOve a HALADA.

ALO jewelry CZ, s.r.o. hledá do svého týmu šikovnou kolegyni/ šikovného kolegu na tříčtvrteční úvazek na pozici:

Sales Professional v butiku HALADA Pařížská ul.

Pracujeme s luxusními šperky nejvyšší kvality a výjimečnými druhy kamenů a perel. Máme zázemí vlastní výroby, takže poznáte kvalitu klenotnického řemesla od samotného základu. Denně budete potkávat spousty milých zákazníků, pro které se snažíme vytvořit tu nejlepší atmosféru. Všichni jsme pozitivně naladění s cílem dělat šťastné zákazníky i sami sebe.

A protože stále rosteme, hledáme nové kolegy nebo kolegyně na pozici Sales Assistant do našeho luxusního butiku v centru Prahy na Pařížské ulici.

Co budete dělat:

Vaší náplní práce bude aktivní prodej luxusních klenotů, kde budete uplatňovat svůj obchodní talent. Budete poskytovat odborné poradenství a pečovat o prodejnu a zboží. To vše s profesionálním proaktivním zákaznickým servisem na té nejvyšší úrovni.

Co by Vám nemělo chybět:

- Pozitivní přístup k práci s lidmi

- Velmi dobrá angličtina, kterou budete denně používat. Další jazyky pro Vás budou velkou výhodou
- Zkušenosti s prodejem exkluzivního/luxusního zboží jsou výhodou nikoli podmínkou
- Reprezentativní vzhled a příjemné vystupování
- Obchodní smýšlení a péče o zákazníka
- Znalost práce s PC

Co můžete čekat od nás:

- Motivující finanční ohodnocení odpovídající Vašemu nasazení

- Provize z prodeje
- Zaměstnanecká sleva na celý sortiment našich šperků

- Příjemné pracovní prostředí v prodejně v centru města a milý kolektiv
- Příležitost k sebeuplatnění a kreativitě

Společnost
Halada spol. s.r.o.
Adresa
Pařížská 1076/7, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Služby, Account Manager, Vedoucí/manažer prodejny, Obchodní asistent, Merchandiser, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ALO jewelry CZ, s.r.o., Barbora Lisecová