Work Service Czech s.r.o. je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Text editor s německým jazykem v HR

Hledáte pozici s německým jazykem a chcete získat zkušenosti v HR? Nabízíme pracovní pozic Text editora v HR oddělení s německým jazykem.

Nástup: duben 2019

Pracoviště: Praha 4

Náplň práce:

– tvorba a kontrola německých dopisů, dokumentů, textů
- opravy a korektury textů, dopisů a dokumentů
- součást HR teamu

Požadavky:

- znalost německého jazyka na úrovni rodilého mluvčího
- zkušenost na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

- možnost odborného rozvoje v žádaném oboru HR a dalšího vzdělávání
- výborné finanční ohodnocení
- přátelský kolektiv spolupracovníků a příjemné pracovní prostředí
- systematické zaučení na pozici, podpora kolegů
- hlavní pracovní poměr (6 měsíců s možností prodloužení)
- stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění
- možnost Home Office – po zapracování

V případě Vašeho zájmu zúčastnit se tohoto výběrového řízení mi neváhejte poslat Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

Společnost
Work Service Czech s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Personalistika a HR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.