Elmoz Czech, s.r.o. je dynamicky se rozvíjející rodinná společnost založená před 25 lety. Zaujímáme významné postavení v oblasti projekce, výstavby a servisu energetických distribučních sítí na hladinách NN, VN a VVN do 110 kV.
Do našeho týmu přijímáme novou kolegyni / nového kolegu na pozici:

Vedoucí oddělení projekce

Co vás čeká:

Převezmete vedení stabilního projekčního oddělení, jehož cílem je další vývoj a růst jak do počtu projektantů, tak technické odbornosti. V současné době se jedná o tým cca 21 pracovníků (kmenoví zaměstnanci a externí spolupracovníci). Projektujeme převážně distribuční vedení NN, VN a VVN do 110kV pro distribuční společnosti, veřejné osvětlení a průmyslové instalace.

Vaším úkolem bude:

  • komplexní řízení chodu oddělení
  • vedení pracovníků oddělení, koordinace jejich práce a spoluúčast na jejich výběru
  • hodnocení a motivace zaměstnanců, jejich podpora při plnění úkolů
  • odpovědnost za kvalitu zpracovaných projektů, dodržení termínů a cen
  • měsíční reporty rozpracovanosti a plnění (za oddělení i jednotlivé pracovníky)
  • odborné technické konzultace s projektanty
  • rozvoj projektantů a celého oddělení
  • návrhy technických řešení, podílení se na projektování
  • zpracování cenových nabídek
  • sledování aktuálních norem a metodik našich zákazníků
  • zpracovávání podkladů pro účast ve výběrových řízení
  • úzká spolupráce s vedením společnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít, co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání technického směru, nejlépe v oboru elektro
  • minimálně 5 let praxe
  • zkušenosti se zpracováním a vedením projektové dokumentace
  • zkušenosti s vedením týmu
  • profesionalitu, výborné organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, samostatnost a loajalitu
  • týmového ducha
  • ochotu a příjemné vystupování
  • zájem se stále rozvíjet a učit se novým věcem
  • znalost MS Office, MicroStation nebo AutoCAD
  • aktivní řidič skupiny B

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • autorizaci ČKAIT technologická zařízení staveb nebo technika prostředí staveb, specializace elektrotechnická zařízení

Co Vám nabízíme:

  • smysluplnou a různorodou práci ve stabilní společnosti, ve které uplatníte a rozvinete své řídící schopnosti a technické dovednosti
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • přátelský kolektiv
  • profesní růst
  • podpora Vašich inovativních námětů
  • bohatý program zaměstnaneckých benefitů (stravenky, příspěvek na dovolenou, 5. týden placeného volna, permanentky na sport a kulturu, občerstvení na pracovišti atd.)
  • pružnou pracovní dobu, home office, služební telefon a automobil
  • termín nástupu možno domluvit dle dohody

Těšíme se na Vás!

Společnost
Elmoz Czech, s.r.o.
Adresa
Černoleská 2326, Benešov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Elektroinženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.