Požadavky:
VŠ, popř. SŠ vzdělání ekonomického zaměření
Analytické a systémové myšlení a pečlivost
Velmi dobrou znalost práce na PC
Výhodou zkušenosti s finančním řízením projektů ESF, MPSV apod.

Pracovní náplň:
Spolupráce na přípravě a úpravách rozpočtů projektů a služeb
Příprava plánu čerpání rozpočtu – podklad pro cash flow
Kontrola čerpání rozpočtu
Realizace pravidelného měsíčního vyúčtování svěřených projektů
Odpovědnost za soulad čerpání rozpočtu s pravidly donora a legislativou
Příprava finanční části monitorovacích zpráv
Závěrečné vyúčtování projektů

Nabízíme:
Plný nebo částečný úvazek (podle dohody)
Odpovědnou práci v neziskové organizaci s dlouholetou tradicí
Kancelářské zázemí na Praze 5
Flexibilní pracovní dobu
Odpovídající finanční ohodnocení
Finanční kompenzaci krátkodobé pracovní neschopnosti

Společnost
ROMODROM
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená více než 5 týdnů, Mobilní telefon
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.