Život 90, z. ú. přijme do svého týmu pracovníka na pozici Konzultant linky důvěry Senior telefon.
Hledáme posilu do našeho týmu konzultantů linky důvěry Života 90. Linka známá jako Senior telefon slouží seniorům a jejich blízkým 24 hodin denně. Jsme připraveni naslouchat jim v jejich osamělosti, poskytnout potřebnou radu nebo řešit životní krizi.

Konzultant linky důvěry Senior telefon

Co vás čeká

  • telefonická nebo e-mailová komunikace s klienty
  • aktivní naslouchání a hledání řešení v obtížných životních situacích klientů
  • poskytování krizové intervence, sociálně právního poradenství a doprovázení
  • spolupráce v rámci týmu linky důvěry i celku neziskové organizace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • kvalifikaci podle zákona č. 108/2006 Sb.
  • praxe v péči o seniory vítána
  • výborné komunikační dovednosti
  • ochota pracovat na sobě a sebereflexe
  • zájem o podporu a pomoc seniorům
  • samostatnost a odpovědnost v řešení problémů
  • týmová práce

Výhodou bude, pokud budete umět

  • zkušenost se sociálním poradenstvím
  • absolvovaný kurz telefonické krizové intervence

Co vám můžeme nabídnout

  • svou prací přispějete k podpoře kvalitního života seniorů
  • práci v přímém kontaktu s klienty
  • práci ve stabilizované neziskové organizaci
  • perspektivu rozvoje
  • pravidelnou supervizi a podporu intervizora
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • nadstandardní platové podmínky v neziskové sféře, po zaučení výdělek až 25 500 Kč/měsíc

Společnost
Život 90
Adresa
Karoliny Světlé 286/18, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 21 500 – 25 500 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Státní a veřejná správa, Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Život 90, Helena Hořáková
222 333 537
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.