Společnost Apcom Czech s.r.o. působí na českém trhu od roku 1996 a je autorizovaným distributorem společnosti Apple na českém trhu. Rovněž je členem regionální skupiny Apcom Group, která sdružuje autorizované distributory společnosti Apple i v dalších evropských zemích.

REGIONÁLNÍ PRODUCT MANAGER_APPLE produkty

Co vás čeká
Hlavní odpovědností na této pozici je nákup a distribuce produktů Apple v rámci svěřeného regionu CEE, prospekce a řízení stávajících a nových příležitostí. Ve východní Evropě máme na starosti 16 zemí, pozice je tak o to zajímavější, dynamická.

Náplní práce bude zejména:
- Péče o svěřené produkty.
- Analýza prodeje a trhů a monitoring trhu.
- Definice potřeb zákazníků, návrh inovací.
- Příprava a realizace marketingové strategie prodeje produktů.
- Vyhodnocování efektivity marketingových činností.
- Získávání nových zákazníků a péče o zákazníky stávající.
- Získávání informací o potenciálu trhu, konkurenci, požadavcích zákazníků a produktech.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Hledáme dynamickou, proaktivní a reprezentativní osobnost s vysokou mírou odolnosti vůči stresu, odmítnutí, neúspěchu apod. Očekáváme silné zaměření na hledání řešení, naslouchání a budování vztahů s lidmi. Zásadní je také schopnost samostatné práce, sebeřízení a plánování vlastního času.

Požadavky:
- Vzdělání SŠ a vyšší.
- Min. 3 roky praxe na obdobné obchodní pozici.
- Dovednosti z oblasti obchodu a produktového managementu.
- AJ – pokročilá znalost slovem i písmem podmínkou (komunikace s dodavateli v zahraničí, se zahraniční centrálou, vedení jednání, prezentace).

- Analytické dovednosti, znalost MS Excel na velmi dobré uživatelské úrovni.
- Znalost produktů společnosti Apple.
- Podmínkou proaktivita a vysoká samostatnost při plánování a řízení svých obchodních aktivit.
- Výborné komunikační a prezentační dovednosti.
- Nadšení pro obchod a práci s lidmi.
- Odolnost vůči stresu.
- Ochota cestovat.

Co vám můžeme nabídnout
Nabízíme zázemí mezinárodní společnosti, příjemné pracovní prostředí a spolupráci v rámci mladého a dynamickém týmu. Budete se pohybovat v prostředí Apple.

K pozici se váže platové ohodnocení odpovídající významu pozice a zajímavé bonusy závislé na výsledcích.

Práce by vám měla umožnit využít naplno váš potenciál a zajistit osobní rozvoj.

Společnost
Apcom Czech s.r.o.
Adresa
V parku 2326/18, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Nákup, Prodej a obchod, Vrcholový management, Account Manager, Obchodní zástupce, Category Manager, Ředitel/manažer nákupu, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel