Nezisková organizace s křesťanskými principy, působící v sociální oblasti, vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

SOCIÁLNÍ PRACOVNICE/ÍK + INSTRUKTOR/KA TERAPIE V DOMOVĚ PRO SENIORY

Požadavky:

  • VOŠ/VŠ vzdělání dle zákona o sociálních službách
  • znalost zákona o sociálních službách a souvisejících dokumentů
  • schopnost jednat s lidmi, příjemné vystupování, zájem o práci se seniory
  • týmová spolupráce
  • organizační schopnosti, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • znalost práce na PC
  • praxe v oblasti sociální práce se seniory výhodou

Náplň práce:

  • jednání se zájemci o sociální službu, provádění sociálního šetření
  • příjem a evidence žádostí o přijetí
  • správa a evidence administrativní agendy týkající se příspěvků na péči jednotlivých klientů
  • spolupráce se sociálními, státními a zdravotnickými institucemi
  • individuální plánování s klienty, vedení klíčových pracovníků v oblasti individuálního plánování
  • spolupráce při poskytování socioterapeutických činností klientům domova, organizování volnočasových a zájmových aktivit pro klienty
  • pomoc při udržení kontaktu klientů s přirozeným sociálním prostředím
  • doprovod klientů v případě konání aktivit mimo prostředí domova či v jiných potřebných případech
  • v případě potřeby i pomoc při osobní péči o klienty (podávání stravy, použití toalety)

Nabízíme pestrou práci na plný úvazek (0,7 sociální pracovník/ce + 0,3 instruktor/ka terapie) v domově pro seniory menšího typu (31 klientů) - místo pracoviště: Dům Naděje Brno-Řečkovice, Hapalova 20.

Pracovní doba: pondělí - pátek (8 hodin denně).

Nástup možný ihned, příp. dle dohody.

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem (proč máte zájem o práci se seniory, proč zrovna v naší organizaci a proč bychom měli přijmout právě Vás) zasílejte pomocí odpovědního tlačítka. Odpovědi můžete zasílat po celou dobu, po kterou je inzerát zveřejněn (jakmile bude místo obsazeno, inzerát bude odstraněn).

Společnost
NADĚJE
Adresa
Hapalova 1488/20, Brno – Řečkovice
Brno
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

NADĚJE
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.