Frontend Developer

Jsi mladý student, který má ambici stát se programátorem, ale zatím máš jenom základní znalosti frontendových jazyků? Nebo máš naopak za sebou již pár let pracovních zkušeností z oblastí, které se netýkají IT, ale o programování se aktivně zajímáš?
Rád bys do tohoto světa pronikl, tak neváhej a ozvi se nám. Příležitost máme pro kohokoliv alespoň ze znalostí HTML, případně Javascript.

Frontend developer

Láká tě společnost se silnou tradicí a mezinárodními projekty? Pospěš si a zajisti si své místo u globálního lídra, profíka ve vývoji pokrokových IT produktů pro bankovnictví a retail, které se dotýkají miliónů lidí. Jeho cílem je poskytovat produkty v moderním světě plateb. Pracovat budeš v příjemných prostorech s inspirativním týmem, od kterého se budeš mít stále co učit.

Náplň práce

  • vývoj SW pro ATM zařízení,
  • spoluúčast na testování kompletního ATM řešení,
  • příprava instalací ATM zařízení.

Požadavky

  • dobrá znalost HTML / JavaScript,
  • výhodou znalost C/C++ nebo JAVA,
  • plynulý anglický a český jazyk,
  • orientace v problematice sítí, SW řešení a technologií.

Balíček pro Tebe

  • pro svou pracovní posádku vybudovala společnost prostor, kde je možné na chvíli vydechnout, k dispozici ti je relax room či knihovna s odbornou literaturou,
  • dále můžeš využít širokou škálu firemních benefitů, jako jsou stravenky, služební telefon a notebook, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, zdravotní volno/sick days,
  • staň se součástí týmu, který se podílí na vývoji vlastních produktů společnosti,
  • navíc dává náš klient prostor jak mladým talentům, kteří zde můžou nastartovat svou kariéru, tak zkušeným expertům.

Společnost
Capacita s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

Capacita s.r.o., Lucie Francová