Chcete určovat nové trendy v oblasti stínící techniky a sítí proti hmyzu?

Jsme společnost Servis Climax, největší výrobce stínící techniky v České republice, a naše žaluzie, rolety, markýzy a sítě proti hmyzu zlepšují lidem život. Výsledky naší práce přinášejí lidem radost a zlepšují jejich život. Naše produkty chrání před sluncem a deštěm, zajišťují soukromí a šetří energii.

Daří se nám, rosteme, a proto hledáme uchazeče na pozici:

VEDOUCÍ SEKCE ROZVOJ

  • Nespokojíte se s průměrem?
  • Hledáte nové cesty a nebojíte se změn i převzetí role jejich iniciátora?
  • Máte prokazatelné zkušenosti na vedoucí pozici ve vývoji?
  • Nebojíte se vystoupit před odborníky (vč. konferencí) a odprezentovat práci svou i svých kolegů a to v ČR i zahraničí (v němčině a nejlépe i v angličtině)?

Co Vás čeká:

Výsledkem Vaší práce bude vést svůj tým vývoje a strategického nákupu tak, aby pro zákazníka vytvořil a sestavil nejlepší produkt na trhu, který šetří energii, přináší soukromí, nebo chrání proti slunci. Každodenním chlebem pro Vás budou strategické projekty, leadership svěřených pracovníků, určování vize ve strategickém nákupu i celém produktovém vývoji společnosti a komunikace napříč společností i externími partnery v ČR i v zahraničí.

Co Vám můžeme nabídnout:

Nabízíme především možnost být součástí společnosti, která je jedničkou na trhu ve svém oboru a tento post si chce udržet. Jsme úspěšní a rádi se s Vámi o úspěch podělíme. Očekávejte win-win partnerství. Díky Vám poroste společnost Climax a díky Climaxu porostete i Vy. Pomůžeme Vám rozvíjet Vaše jazykové i odborné znalosti. Umožníme Vám srovnávat zkušenosti v ČR i zahraničí a naučit se nové věci. Vaše zaškolení bude pro nás klíčové a můžete počítat s rozsáhlým adaptačním programem.

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Budeme rádi, pokud nám zašlete svůj životopis.


Informace o pozici

Společnost
SERVIS CLIMAX a.s.
Adresa
Jasenice 1253, Vsetín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Technika a vývoj, Vrcholový management, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SERVIS CLIMAX a.s., Personální tým