Společnost C SYSTEM CZ, a.s. poskytuje zákazníkům po celé České republice dodávky komplexních i dílčích řešení informačních a komunikačních systémů. Zabýváme se prodejem a servisem výpočetní techniky, dodávkou specializovaných služeb ve výpočetní technice a informačních technologiích. Poskytujeme i moderní cloudová řešení.

IT SENIOR OBCHODNÍK/OBCHODNICE

SENIOR OBCHODNÍK/OBCHODNICE

Co Vás čeká? (náplň práce):
• vyhledávání nových obchodních případů
• tvorba cenových nabídek, komunikace s dodavateli
• správa obchodních případů a jejich rozvíjení.
• účast na obchodních jednáních v rámci celé ČR
• realizace dodávek, objednávání zboží na základě uzavřených smluv

Jaké znalosti a dovednosti od Vás očekáváme?
• komunikativní osobnost s citem pro obchod a reprezentativním vystupováním
• schopnost si svou práci naplánovat, zorganizovat a rovněž dokončit
• nadstandardní uživatelskou znalost pc (MS Office)
• praxe na obdobné pozici v oblasti IT min. 3 roky
• bezproblémová orientace v HW (HP, IBM, DELL apod.)
• zkušenost s distributory IT v ČR
• zaplacení nákladů na obchodníka z realizovaných obchodů očekáváme po 3 měsících
• vlastní kontakty na zákazníky pro začátek obchodování
• minimálně středně pokročilá znalost angličtiny
• ochotu vzít za práci rukama, hlavou i srdcem
• ochotu se dále vzdělávat a učit se nové věci
• řidičský průkaz skupiny B
• časovou flexibilitu
• týmového hráče

Co Vám můžeme nabídnout?

• pracovní poměr na HPP v příjemném kolektivu
• vysoké provize z prodeje bez limitů
• Multisport karta
• 2 x ročně firemní akce
• kurzy angličtiny v prostorách společnosti

• možnost dalšího vzdělávání a růstu
• služební telefon, vozidlo, notebook, stravenky samozřejmostí... aj.

Společnost
C SYSTEM CZ a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Správa systémů a HW, Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.