Vysoká škola chemicko-technologická v Praze, veřejná vysoká škola s mnohaletou tradicí.

PRACOVNÍK/PRACOVNICE IT – ADMINISTRÁTOR IS /990/

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze hledá do Výpočetního centra zaměstnance/zaměstnankyni na pozici

PRACOVNÍK/PRACOVNICE IT – ADMINISTRÁTOR INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ

Náplň práce:
• Administrace agend účetního a ekonomického informačního systému
• Administrace nadstavbových agend spisová služba, registr smluv, tiskové služby, systém pro zprávu veřejných zakázek
• Údržba a nastavení bankovního systému, správa komunikace s datovou schránkou
• Administrace mzdového a personálního systému a souvisejících agend
• Spolupráce při zajišťování chodu studijního systému (agenda stipendií a poplatků)
• Spolupráce při zajišťování chodu stravovacího systému (strávníci a srážky za stravování)
• Zajišťování chodu agendy pro VaV a dalších manažerských IS a podpůrných systémů
• Komunikace s firmami zajišťující informační systémy, formulace požadavků na zákaznické úpravy, hlášení koncových uživatelů IS
• Komunikace s HelpDeskem VŠCHT a komunikace s koncovými uživateli
• Zpracování uživatelských návodů a příruček; zajišťování odborných školení pro koncové uživatele

Požadujeme:
• Minimálně SŠ vzdělání s maturitou IT nebo technického směru, VŠ výhodou
• Dobré komunikativní schopnosti
• Praxe v administraci IS výhodou
• Zkušenost s analýzou úloh a jejich algoritmizací výhodou
• Základní zkušenost s programováním výhodou
• Dobrá orientace v problematice IT – informačních systémů
• Znalost AJ výhodou

Nabízíme:
• Zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy a odborná školení, firemní rekreační zařízení, dětský koutek, možnost parkování pro zaměstnance)
• 6 týdnů dovolené
• Možnost osobního vzdělávání
• Příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilní české vysoké školy
• Pracoviště na Praze 6 v blízkosti stanice metra Dejvická
• Nástup dohodou / ihned
• Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení

Kontakt:
Vedoucí Výpočetního centra, Ing. Pavel Härtel, tel. 220 446 201. V případě, že Vás uvedená nabídka oslovila, zašlete svůj strukturovaný životopis.

Společnost
Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
Adresa
Technická 1905/5, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní školka, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Technik HW, Pracovník help desku, Databázový specialista, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze, Pavel Härtel
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.