Nathan Peterson International s.r.o. je personálně poradenská společnost, zaměřující se na přímé vyhledávání a výběr zaměstnanců, personální a psychologické konzultace.

Poskytujeme široké portfolio služeb pro firemní klienty, od velkých korporací po střední a malé společnosti.

Naše práce se vyznačuje flexibilním přístupem k individuálním požadavkům klientů i kandidátů s důrazem na vysokou kvalitu služeb.

Marketingový specialista

Pro našeho významného klienta, přední mezinárodní společnost působící v oblasti leasingu, hledáme vhodné uchazeče na pozici Marketingový specialista - komunikační strategie.

Náplň práce:

Projekt zavedení nového informačního systému:

  • Příprava komunikační strategie včetně vydefinování její vize a mise pro interní i externí uživatele nového informačního systému společnosti
  • Vydefinování potřeb a očekávání jednotlivých cílových skupin
  • Definování obsahu komunikace pro jednotlivé cílové skupiny
  • Návrh jednotlivých komunikačních nástrojů a kanálů pro naplnění cíle komunikace
  • Schopnost samostatné exekuce jednotlivých kroků pro naplnění komunikační strategie
  • Zadávání podkladů pro externí dodavatele, jejich vyhodnocení a prioritizace včetně prezentace doporučených návrhů
  • Plánování a příprava souvisejících eventů
  • Řízení a správa rozpočtu pro komunikaci

Další odpovědnosti:

  • Spolupráce s HR na interní komunikaci
    Správa online marketingových aktivit (web, search), vyhodnocování a optimalizace
    Spolupráce na PR aktivitách společnosti
    Zodpovědnost za správu komunikace na sociálních sítích, koordinace agentur

Požadujeme:

  • Min. 3 roky zkušenost v oblasti marketingu nebo reklamní agentuře, znalost marketingových nástrojů
  • Schopnost strategického myšlení, plánování a realizace nových projektů
  • Velmi dobré prezentační, komunikační a vyjednávací schopnosti, schopnost naslouchat
  • Velmi dobrá stylizace a kompozice myšlenek s cílem zaujmout a motivovat adresovanou skupinu
  • Strukturované a analytické uvažování s vlastními nápady
  • Zkušenost s rolloutem či rebrandingem produktů či systémů jsou vítány
  • Dobré vyjadřovací schopnosti i písemný projev v českém jazyce
  • Velmi dobrá angličtina
  • Schopnost pracovat i pod časovým tlakem a v prostředí, které podléhá změnám (zadání, termínů atd.)
  • Znalost Microsoft Office, Outlook, Internet,
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Zázemí a stabilita velké mezinárodní společnosti
  • Podpora vzdělávání a možnost profesního růstu
  • Adaptační program pro nové zaměstnance
  • Firemní vzdělávací programy včetně jazykových kurzů
  • Program zaměstnaneckých výhod (Příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, zdravotní volno/sickday)

Společnost
Nathan Peterson International s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Project Manager, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Nathan Peterson International s.r.o., Dana Lomová