Chceš poznat nový obor? Nemáš žádné pracovní zkušenosti? Nebojíš se nových věcí? Jsi komunikativní? Ovládáš základní znalost práce na PC? Umíš zvednout telefon a volat? A chceš to dělat? Pokud sis alespoň jednou odpověděl ANO, jsi náš!!
Všechno potřebné Tě naučíme a provedeme Tě ve světě investičního obchodování.
My se v práci bavíme a jsme super parta. Pojď pracovat k nám.

Junior obchodník na burze- Ostrava

Co vás čeká:

  • světová investiční společnost
  • komunikace s potenciálními klienty
  • využívání naší databáze
  • možnost kariérního růstu
  • aktivní a mladý kolektiv
  • finanční nezávislost
  • mzda 20 000 / 35 000 Kč + bonusy + provize = průměrně 50 000 Kč

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • nebát se promluvit
  • schopnost prodat cokoliv
  • nevzdávat se
  • selský rozum

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • reprezentativně zastupovat sebe i firmu při obchodním jednání
  • komunikační schopnosti

Co vám můžeme nabídnout:

  • Základní fixní mzda 20 000,-/35 000,- + provize + bonusy = průměrně 50 000,-/měsíc
  • Školení a vzdělávání v rámci pracovní době
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Ostravy
  • K dispozici knihovna s odbornou literaturou
  • Příležitost pro tvůj rychlý růst a rozvoj – šikovný obchodník u nás často rozvine svou kariéru a přejde ke svým vlastním obchodním jednáním v rámci 6 – 12 měsíců
  • Široká nabídka benefitů – služební telefon, Multisport karta, odborné semináře a vzdělávací kurzy, teambuildingové akce
  • Naučíme tě veškeré know-how – máme rozsáhlý propracovaný systém školení a vzdělávání
  • O pauzách hrajeme fotbálek, šipky nebo X-box
  • Spolupráci s odborníky ve svém oboru
  • Můžeš dělat práci, která tě baví a uvidíš za sebou výsledky
  • Seznámíš se s úplně jiným světem
  • Získáš tah na branku a budeš orientovaný na cíl

Společnost
FX Prospery Invest s.r.o.
Adresa
Stodolní 342/1, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 20 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Marketing, Prodej a obchod, Finanční analytik, Marketingová komunikace, Obchodní asistent, Pracovník call centra, Prodejce po telefonu/Telesales
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.