Bank of Communications je jednou z nejvýznamnějších a úspěšných světových bank, naše sídlo je v Shanghai a zastoupení máme po celém světě. Evropské zastoupení je etablované v Londýně, Římě, Luxemburgu a Frankfurtu, nyní nově otevíráme pobočku v Praze. Připravujeme vysoký standard bankovních služeb pro korporátní klientelu na úrovni mezinárodní spolupráce.

Nestává se každý den, že se na českém trhu otevírá nová banka. Této mimořádné události věnujeme vysokou pozornost a pečlivou přípravu, je pro nás velmi důležité sestavit unikátní expertní tým, který bude součástí našeho společného budoucího úspěchu!

Koho hledáme?

Hledáme experta, který se dokáže velmi dobře a hlavně prakticky orientovat v oblasti bankovnictví, financí, účetnictví, reportech, účtech, transakcích, tvorbě budgetu, forecastů a vyzná se v daních.

Hledáme člověka, který excelentně pracuje s čísly, dokáže vidět souvislosti, je systematický, přesný, zodpovědný, znalý legislativních požadavků a zdravě rozběhne chod finančního oddělení.

Hledáme kolegu, který bude efektivně spolupracovat s anglicky hovořícím zahraničním managementem, headquarters a českými institucemi. Angličtina nemusí být úplně perfektní, máme snahu dohovořit se a zatím se nám to všem daří.

Hledáme spolehlivého, schopného a zkušeného partnera do našeho nového BoCom týmu.

Jaké bude Vaše poslání?

Každý člen v BoCom má velmi důležitou roli. Očekáváme, že se stanete partnerem našeho týmu:

Naším hlavním posláním v této etapě je vzájemné sdílení zkušeností a znalostí v jednotlivých oblastech odděleních, abychom postavili pevné základy nové české entity.

Našimi hlavními úkoly jsou vytvořit funkční a zdravě nastavená oddělení, exekutiva i denní operativa.

Stejně tak tomu bude v oddělení Financí a účetnictví. Náš Financial Accountant bude mít na starosti jak zásadní doporučení managementu, zodpovědnost za důležité reporty, výkazy a hlášení, tak účetnictví samotné. Budete pracovat s interním BoCom globálním systémem na standardách IFRS.

Neschováváme se za limity nám zadaných úkolů, naopak se cítíme být součástí této úžasné etapy vzniku nové pobočky.

Co Vám nabízíme?

Sídlíme ve zcela nových prostorách Rustonka 2 a bohužel Vám nemůžeme nabídnout žádné kostlivce ve skříních, prostě je nemáme a nechceme, začínáme s čistým štítem.

Naopak Vám nabízíme opravdovou dlouhodobou perspektivu, férový a zodpovědný přístup, možnost seberealizace, nového začátku a zúročení dosavadních zkušeností.

Uvítáme, pokud se budete moci připojit do našeho týmu co nejdříve.

Pokud se cítíte osloveni touto výzvou, rádi s Vámi prodiskutujeme Vaše zkušenosti a znalosti, s čím nám můžete přispět právě Vy, naopak v čem budete od nás potřebovat podporu.

Těšíme se na Váš motivační dopis a životopis v anglickém jazyce.


Informace o pozici

Společnost
Bank of Communications Co., Ltd., Prague Branch odštěpný závod
Adresa
Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Právní služby, Finanční ředitel/manažer, Hlavní účetní, Účetní metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel