Společnost Invelt aktuálně působí v Praze a Plzni a zaměstnává na 170 zaměstnanců. Na trhu působí více než 20 let a během této doby pouze upevňovala svoji pozici na trhu s vozy prémiového segmentu. V roce 2009 se stala nejvýznamnějším hráčem na trhu s vozy BMW a MINI v České republice. Jako jediní zastupujeme exkluzivní značku BMW ALPINA v České republice. Jsme společností zaměřenou na dynamický růst, efektivitu práce a osobní přístup ke klientům. Od našich zaměstnanců očekáváme loajalitu, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, pečlivost, přátelské vystupování a ochotu pracovat nad rámec standardních povinností.

PRODUCT GENIUS BMW

Pro naší pobočku v Praze hledáme kolegu na pozici PRODUCT GENIUS BMW

Popis pozice:

  • Denní komunikace se zákazníky, kteří dorazí k nám na showroom
  • Poradenství ohledně funkcí, novinek, vychytávek a všech detailů BMW vozů
  • Testovací jízdy
  • Spolupráce s obchodními zástupci
  • Účast na prodejních a marketingových akcích

Jste člověk, kterého hledáme?

  • Baví Vás komunikace s lidmi? Chcete být neustále v ruchu showroomu a nebaví Vás sedět v uzavřené kanceláři?
  • Máte chuť pomáhat, ukazovat, vysvětlovat a seznamovat zákazníky s nejnovějšími technologiemi BMW?
  • Nebojíte se aktivně oslovovat zákazníky?
  • Máte touhu se stále vzdělávat a učit?
  • Zvládáte etiketu a profesionální vystupování?
  • Zajímáte se o novinky ve světě motorismu?
  • Dokážete lidi kolem sebe nadchnout?

Naše očekávání

  • Komunikativnost
  • Prodejní dovednosti
  • Nadšení pro značku BMW
  • Řidičák „B“
  • Schopnost projevit emoce
  • Všeobecné znalosti o motorových vozidlech
  • Schopnost myslet a pracovat v týmu
  • Orientace na výkon

A za odměnu

  • Možnost zvyšovat svojí kvalifikaci a vzdělání
  • Na vlastní kůži zažít výjimečné okamžiky ve vozech BMW
  • Dostatečný zdroj pro realizaci osobních plánů

Společnost
invelt - s.r.o.
Adresa
Jeremiášova 1127/5, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 28 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Auto - moto, Obchodní asistent, Prodejce vozů, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel