Magistra lékárny je rychle se rozvíjející, dynamická společnost, v perspektivním prostředí farmacie. Sdružujeme přes 200 lékáren v České republice. Uplatnění u nás najdou jak absolventi, tak zkušení matadoři z oborů marketingu, obchodu, IT a farmacie. Jsme flexibilní, přátelští, nechybí nám smysl pro humor a našim zaměstnancům se snažíme vždy vyjít vstříc.

Hlavní ÚČETNÍ

Požadujeme:

Minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru;
výborné komunikační schopnosti;
samostatnost;
spolehlivost;
koordinační/organizační schopnosti;
znalost práce na PC - MS Excel, Word;
znalost Money S3 popřípadě Helios výhodou.

Náplň práce:

Vedení kompletní účetní agendy společnosti společně se dvěma kolegyněmi:

Účtování došlých a přijatých faktur;
účtování bankovních výpisů;
účtování majetku;
účtování mezd, měsíční vyúčtování zaměstnanců;
tvorba a účtování dohadných položek;
zápočty;
zpracování přiznání k DPH, příprava podkladů k auditu;
zpracování měsíčních a ročních závěrek, spolupráce s daňovým poradcem.

Nabízíme:

Zajímavou a dynamickou pracovní náplň;
pozitivní pracovní kolektiv;
dobré finanční ohodnocení;
možnost osobního rozvoje;
stravenky, mobilní telefon
5 týdnů dovolené
a další výhody v rámci programu péče o zaměstnance.

Společnost
MAGISTRA a.s.
Adresa
Karlovo náměstí 325/7, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel