PHP developer #Symfony4

Dev stack: Symfony 4, PHP 7.2, MySQL (MariaDB), ElasticSearch, Git, Redis, GOlang, GRPC

Skupina FactCool je síť mezinárodních internetových obchodů s oblečením, obuví, módními a sportovními doplňky. Jsme stabilní startup se slovenským investorem v zádech. Naším cílem do roku 2020 je vybudovat významný online obchod s oblečením a obuví, s působením v 25-30 zemích a milióny spokojených zákazníků :-)

FactCool funguje od r. 2015 v Trenčíně, ale v Praze rozšiřujeme náš dev tým o další PHP developery, které vede Jan Klat. Sedíme v úplně novém HubHubu v centru Prahy, kde máme super zázemí se vším všudy :-)

O čem bude tvoje práce?

Dev tým v Praze řeší zejména core služby pro fungování našich e-commerce projektů. Importujeme data od našich dodavatelů, realtime sledujeme, analyzujeme a počítáme data ke skladovosti, ceně a ranku produktů. Aktuálně řešíme také napojení na MS Dynamics nebo propojení s novým automatizovaným skladem (100 000m2).

Další výzvou pro nás v blízké době bude lépe řešit objednávkový proces, pokročilou/automatickou klasifikaci produktů a automatizaci marketingových kanálů.

Koho hledáme?

Hard skills jsou samozřejmě důležité, ale stejnou roli pro nás má i to, že si porozumíme lidsky. Máme otevřenou kulturu, řešení úkolů diskutujeme společně a když se nám něco líbí/nelíbí bavíme se o tom otevřeně.

Jak platíme?

Plat si navrhuje každý člen týmu sám, záleží na tom jak sami sebe ceníte. Na dobrých lidech rozhodně nešetříme. HW dle tvého výběru.

Benefity jako budget na vzdělávání, teambuildingy a kafe jsou pro nás základem. Další benefity si přizpůsobíme dle našich představ a potřeb :-)


Informace o pozici

Společnost
FC ecom, s.r.o.
Adresa
Panská 854/2, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Programátor, Webmaster, Vývojový inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.