Pro našeho klienta, prestižní komunikační agenturu, hledáme kandidáta na uvedenou pozici

Grafik a Webdesigner

Pro našeho klienta, špičkovou komunikační agenturu, hledáme kandidáty na pozici grafik a webdesigner .

Pracovní náplň:

-Tvorba webové grafiky od návrhu po odevzdání dat k programování

-Tvorba reklamních statických i animovaných bannerů a postů na sociální sítě

-Návrhy a zpracování firemní reklamní grafiky: katalogy, brožury, letáky, inzertní grafika, prezentační grafika (PPT)

-Samostatná práce od návrhu až po předtiskovou přípravu na platformě MAC OS

Očekáváme:

-vysokou kreativitu a samostatnost

-znalost software Adobe CC

-kresba, práce s fotkou a s vektorovou grafikou

-zvládnutí předtiskové přípravy, zlom

-výtvarné a komerční cítění

-ochotu k týmové spolupráci

-Znalost přípravy a implementace grafiky do Power Pointu výhodou

Co vám nabízíme:
- Prestižní práci pro atraktivní klientelu
- Spolupráci se špičkovými odborníky
- Prostor pro samostatné rozhodování, iniciativu a tvořivost
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Kolegiální atmosféru, vstřícnost i profesionalitu spolupráce a podpory

Pokud tato nabídka vzbudila váš zájem, zašlete svůj strukturovaný životopis na naši e-mailovou adresu. Nezapomeňte připojit telefonické spojení na vás. Po této odezvě vás budeme okamžitě kontaktovat a domluvíme se na dalším postupu. V případě, že vaše kvalifikace nesplňuje požadavky našeho klienta, omlouváme se, ale nebudeme na váš zájem reagovat.

Společnost
SHORTLIST s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Média, reklama a PR, Grafik, Webdesigner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura