Photon Energy NV is a global solar power solutions and services company in the photovoltaic industry, headquartered in the Netherlands, and with operations across Europe and Australia. Photon Energy's team has a proven track record and in-depth knowledge of project development, investment management, project finance, insurance, technology solutions, EPC and O&M. Photon Energy also manages its own proprietary portfolio of 37,1 MWp of power plants in four countries across two continents, in total taking care of hundreds of MWp of power plants globally.

To strengthen our team, we are looking to fill the following position based at our office in Prague:

Specialista monitoringu ve fotovoltaice

Náplň práce

  • Sledování fotovoltaických parků a offgrid systémů
  • Tvorba technické dokumentace, doplňování dat do databáze
  • Komunikace se zákazníky
  • Řízení servisních techniků při servisní činnosti
  • Vyhodnocování dat a reporting
  • Testování nových systémů
  • Spolupráce na vývoji

Požadujeme

  • Ukončené středoškolské vzdělání/vhodné i pro absolventy
  • Ochota učit se novým věcem
  • Samostatný a zodpovědný přístup k práci, pečlivost
  • Spolehlivost
  • Angličtina na komunikativní úrovni (výhodou)

Nabízíme

  • Práci na plný úvazek
  • Zaškolení do problematiky (obor fotovoltaiky a monitorovací systém)
  • Možnost pracovat v mezinárodním, dynamickém a mladém kolektivu v perspektivním oboru
  • Ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • Zajímavou a rozmanitou náplň práce
  • Možnost profesního i osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené, notebook, služební telefon, MultiSport kartu, jazykové kurzy a další zajímavé bonusy

Společnost
Photon Energy Corporate Services CZ s.r.o.
Adresa
Uruguayská 380/17, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Elektrotechnika a energetika, Zákaznický servis, Elektrotechnik, Energetik, Pracovník call centra, Technik v energetice, Technolog v energetice, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.