Audiolibrix – mladá firma, specializovaná na on-line prodej audioknih a jiného audio digitálního contentu.

Na českém a slovenském trhu nabízíme nejzajímavější on-line systém pro prodej a download audioknih do počítače, tabletu nebo mobilního telefonu. Vyvíjíme vlastní aplikace a celý ekosystém pro pohodlný prodej a poslech digitálního obsahu.

Samurai digitálního marketingu > #remotework for #a-team

Náplň práce, pravomoce a odpovědnosti

Hledáme nebojácného specialistu/tku na online marketing a analytiku, který/á má zkušenosti s PPC (Google Adwords, Facebook Ads, Sklik, Instagram), analytikami (Google Analytics, Facebook Insights) a nebojí se hledat pomocí dostupných nástrojů (Google Tag Manager, Vaizle apod.) analyzovat a hledat nové možnosti.

Jestli nechceš promarnit svůj život v open office, v agentuře nebo obrovské korporaci na projektech, které tě i tak nebaví, jsi tady správně.

Jsi navíc i kreativní - grafika, video, landing pages, copywriting? Dáme ti šanci vyblbnout se u nás dosyta. Kreativitě neklademe žádné bariéry. Lidé, kteří zkoušejí nové věci a hledají nové cesty i za cenu omylů jsou u nás vítáni.

Tvým úkolem bude hledat cesty k současným a novým zákazníkům, analyzovat, co funguje a co ne, co má a co nemá smysl, kde máme co dohánět. A posouvat nás vpřed. Dáme ti šanci využít, co znáš i naučit se věcem, které neznáš a bavily by tě. Potenciál na zkoušení je u nás obrovský. Máme více vlastních projektů, které ti dopřejí různorodost a šanci uplatnit svůj potenciál naplno.

Co bys měl/a umět a mít

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • prokazatelné znalosti PPC reklamy - Google Adwords, Facebook Ads, Instagram Ads, Sklik - nastavení, analýza, optimalizace
  • obsahový marketing - SEO
  • analytické činnosti PPC reklam, obsahu, emailové komunikace - Google Analytics, Google Tag Manager, Google Studio, Insights
  • CTR, CPA, PNO a ROI jsou tvým běžným jazykem a denním chlebem
  • komunikační dovednosti a organizační schopnosti
  • zájem o trendy online marketingu

Čím nás rozhodně potěšíš

  • marketingová komunikace na zahraničních trzích - angličtina a němčina
  • kreativita a estetické cítění - grafika, copywriting, landing pages

Čekáme, že

  • budeš samostatný/á a zvládneš projekt začít i dokončit
  • přispěješ při tvorbě marketingových kampaní i svými nápady a pomůžeš nám je tvarovat, ne jen střílet do tmy a analyzovat post-mortem
  • když něco nebudeš vědět, tak se zeptáš a my ti poradíme
  • máš chuť se neustále zlepšovat a vzdělávat, učit se a zkoušet nové věci

Zaměstnanecké výhody a benefity

Nejsme korporace, ale jsme mladá a geograficky distribuovaná firma. Můžeš tedy počítat s tím, že budeš pracovat z pohodlí domova, protože víme, že doma si na práci uděláš nejlepší podmínky.

Nemáme ani striktní pracovní čas. Takže pokud jsi ranní ptáče, budeš víc pracovat ráno. Pokud jsi sova, budeš za počítačem večer. Je to na tobě.

Náš hlavní byznys je prodej audioknih. Pokud máš knihy rád/a, audioknihy budeš milovat. A u nás budeš mít kopu audioknih vždycky po ruce.

Mobil, notebook a dovolená jsou samozřejmostí.

Informace o výběrovém řízení

Moc nás nezajímá, jaké máš vzdělání, kolik let jsi vydržel/a ve škole, kolik certifikátů zdobí tvou stěnu nebo kolik sis odseděl někde v korporátu.

Naopak nás dost zajímá, jak dobře umíš to, co umíš, co nového bys naopak umět chtěl/a a co zajímavého jsi opravdu už dělal/a. Proč tě baví digitální marketing a proč sis ho vybral/a pro svou kariéru.

Pošli nám

  • CV s důrazem na projekty, abychom viděli, jaké máš za sebou praktické zkušenosti
  • motivační dopis, abychom věděli, jak dokážeš komunikovat a proč tě naše nabídka zaujala

A neboj se, na případný pohovor nemusíš nikam cestovat. Rádi ho s tebou provedeme online.

Osobnostní předpoklady a zručnosti

Samozřejmě očekáváme, že tě marketing baví. A krom toho potřebujeme, abys:

  • byl/a samostatný/á, ale nebál/a se přiznat, když něco neumíš
  • neměl/a strach se zeptat, když něčemu nerozumíš
  • měl/a chuť se učit nové věci a technologie
  • byl/a komunikativní, protože i při práci z domova spolu budeme pravidelně komunikovat

Stručná charakteristika společnosti

Nejen cvičením je člověk zdráv. Stejně jako trénink těla je důležitý i trénink mozku a my věříme, že audioknihy jsou pro tento účel vynikající. Asi i proto jsme u nás druhý největší obchod s audioknihami ke stažení. Chceme se neustále zlepšovat v tom, co děláme. I proto hledáme ty nejlepší lidi, ať už žijí kdekoli.

Společnost
AUDIOLIBRIX LTD
Adresa
Velká Británie a Severní Irsko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Marketingový analytik, Specialista marketingu, Online Marketing, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro OZP, bez docházení do firmy. Vhodné pro: vozíčkáři.

Audiolibrix Ltd, Ivan Sabo
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.