Máte zkušenosti se správou dokumentů a chcete nám ukázat co ve Vás je?

LOM PRAHA s.p., významný podnik s více než 100-letou tradicí českého, ale i světového leteckého průmyslu, hledá novou posilu do oddělení spisové služby:

REFERENT SPISOVÉ SLUŽBY-VEDOUCÍ REGISTRU

Náplň práce:

* budete komplexně zajišťovat spisové a archivní služby podniku, se specifickým způsobem ochrany utajovaných informací;

* budete mít na odpovědnost správu dokumentů, jejich příjem, evidenci, rozdělování, odesílání a ukládání;

* administrativní podpora vedoucího;

* budete komunikovat a spolupracovat se všemi odděleními podniku.

Co od Vás očekáváme?

* hledáme osobu se středoškolským vzděláním;

* osvědčení fyzické osoby stupně utajení „Tajné“ je výhodou, po zapracování nezbytné podání žádosti o vydání osvědčení;

* znalost zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti, ve znění pozdějších předpisů, vč. vyhlášky o administrativní bezpečnosti je pro nás výhodou;

* vítáme znalost právních předpisů v oblasti archivnictví a spisové službě;

* práce s PC – MS Office na uživatelské úrovni;

* komunikativnost;

* schopnost přesné a precizní práce;

* odolnost vůči stresu a schopnost dodržování stanovených termínů.

Co Vám můžeme nabídnout?

* zajímavou pracovní příležitost v oboru letectví;

* můžete se aktivně podílet na chodu oddělení;

* možnost uplatnění dosavadních zkušeností či další rozvoj;

* ostatní pracují 40 hodin týdně, naše pracovní doba je 37,5 hodin za týden;

* zaměstnanecké výhody (např. kvalitní dotované závodní stravování v areálu podniku, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, příspěvek na dovolenou, jazykové kurzy, dotovaná karta MultiSport a jiné);

* odpovídající mzdové ohodnocení;

*příjemné pracovní prostředí v motivujícím kolektivu;

Nástup ihned nebo dle dohody.

Místo výkonu práce Praha - Malešice.

Chcete nám ukázat, že jste to právě vy, koho hledáme?

Pokud ano, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis v českém jazyce (včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů) a průvodní dopis prostřednictvím tohoto portálu.

Společnost
LOM PRAHA s.p.
Adresa
Tiskařská 270/8, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Služby, Administrativní pracovník, Referent, Vkládání dat do počítače
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel