Advokátní kancelář v centru Prahy hledá sekretářku, která bude mít na starost agendu klientských spisů, komunikaci s klienty, komunikaci s orgány státní správy, práci s datovými schránkami a především psaní a vypravování korespondence.

Jsme malý kolektiv čtyř advokátů a dvou sekretářek, tak že se vytváří dobrý a přátelský kolektiv. Pozice obou sekretářek je srovnatelná. Sekretářky jsou podřízeny přímo advokátům, kterými jsou jim zadávány úkoly.

Předpokládáme znalost psaní na počítači, používání výpočetní techniky včetně přehrávačů, mluveného slova a jakákoliv jazyková znalost je vítána. Pokud uvádíme, že hledáme sekretářku nebo asistentku, neznamená to, že by tuto funkci nemohl vykonávat muž a do našeho kolektivu přijmeme schopného pracovníka bez ohledu na věk. S žádnou diskriminací se u nás nesetkáte.

Nabízíme pracovní dobu, každý den od osmi hodin s tím, že dvakrát týdně do 18,00 hodin, dvakrát týdně do 15,00 hod. a jedenkrát týdne do 16,30 hod. Nabízíme hlavní pracovní poměr a tomu odpovídající i odměnu, která se bude vyvíjet podle výkonu zaměstnance.


Informace o pozici

Společnost
Šafránková Jaroslava, JUDr., advokátka
Adresa
Lublaňská 673/24, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Benefity: Občerstvení na pracovišti, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.