JAKÁ VÝZVA STOJÍ PŘED TEBOU?

Vývoj a nasazování microservice využívající Mongo, Redis, Elastic, PgSQL, TypeScript, PHP, Nestjs a další. Endless story jako všude jinde technický dluh a monitoring, neb nikdy nejde sledovat vše.

CO TĚ ČEKÁ U NÁS?

Vývoj produktu, testování a podílení na development procesu jako celku. Pokud budeme konkrétní, je to 90% PHP a zbytek 10% času.


S KÝM BUDEŠ SPOLUPRACOVAT?

Se svým týmem na dodání nových funkcionalit produktu, ale i napříč firmou s ostatními týmy (jak back-endové, tak front-endové týmy) při řešení kompletních dodání produktu.


TVOJE ZODPOVĚDNOST:

Práce, kterou dodáš, bude odpovídat na 100% definovaným akceptačním kritériím daného úkolu. Doručení issue napříč celým flow (business - refirement, development, testing, release).


TVOJE MUST HAVE ZNALOSTI:

  • Znalost PHP a návrhových vzorů, designů, SOLID.
  • Základní znalost front-end technologií a čehokoliv okolo TypeScriptu
  • Automatické testování (Unit, Functional)
  • Zkušenost a dodržování coding standards, analýzy kódu a standardů (PSR, phpstan, codesniffer, conventions, ...)

NICE TO HAVE - rádi naučíme:

  • DDD, TDD, Hexagon Architecture
  • Automatické testování (smoke, regression, e2e)
  • Znalost Bashe, Linuxu, Dockeru, CI & CD


BENEFITY SI U NÁS ZVOLÍŠ PODLE SEBE - vybírat můžeš z parkování, příspěvku na dovolenou (15 000 Kč/rok), stravenek (100 Kč), sick days, flexi passu, extra budgetu na vzdělávání (až 19 000Kč/rok), angličtiny 2x týdně v officu, plně hrazené Multisport karty a penzijka/životka (+ 5 týdnů dovolené a Home office)


O BETSYS V KOSTCE

LIDÉ: Najdeš u nás šachistu, metalistu, čajového mága, wakeboardistu, ferratové nadšence, volejbalisty, pivaře a vinaře, playstation závisláky. Dohromady dobrou partu, která se pravidelně druží na eventech, které nám Dina organizuje 2x měsíčně.

CO DĚLÁME: Kompletní spektrum softwaru pro sázkové kanceláře na regulovaném trhu. Na trhu jsme více než 20 let a za tu dobu se z nás stal největší poskytovatel sázkového softwaru ve střední a východní Evropě - pracujeme tak i na mezinárodních projektech.

JAK TO DĚLÁME: Podporujeme “self-managed” týmy v agilním prostředí. Leadership stavíme na koučovacím přístupu se zaměřením na cíle a učení. Jedeme ve Scrumu nebo Kanbanu a jsme transparentní vůči sobě i okolí.

ČÍSLA: Za jeden den má systém více než 500 000 návštěv na online kanálech, proběhne přes 1 200 000 finančních operací a vsadí se přes 570 000 tiketů.


Informace o pozici

Společnost
BetSys
Adresa
Sladkovského náměstí 525/1, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant, Programátor, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Project Administrator, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel