Česká společnost, která na trhu působí již 24 let a zaměřuje se na projekci a realizaci osvětlení a interiérů, prodej svítidel a nábytku, a dále na interiérovou výrobu. Nabízí komplexní služby, dodávky na klíč a široký sortiment výrobků na míru i zboží renomovaných evropských značek a vlastní výroby. EXX je dynamickou společností, která se neustále rozvíjí a vyhledává a využívá tržní příležitosti.

manažer obchodního zastoupení pro ČR + SR

Co vás čeká

Hledáme kolegu na pozici vedoucího obchodního zastoupení pro ČR a SR v oblasti designového osvětlení, se zaměřením na novou značku designových svítidel Flua. Cílem pozice je vytvořit distribuční síť, rozvíjet spolupráci s architekty, navázat na stávající obchodní příležitosti a kontakty EXX a vytvářet novou poptávku a obchodní příležitosti. Součástí pozice je spolupráce v rámci marketingových aktivit, prezentace sortimentu, spolupráce při sjednávání obchodních podmínek a následně při realizaci zakázek.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Výborné obchodní a komunikační dovednosti.

Zkušenosti s obchodním zastoupením v oboru - osvětlení, designové vybavení.

Základní znalosti v oboru osvětlovací techniky, interiérového designu.

Předchozí praxe na srovnatelné pozici - samostatný obchodní manažer, obchodní zástupce, šéf obchodního zastoupení.

Připravenost trávit čas na cestách, u zákazníků a na obchodních a marketingových akcích.

Prezentační dovednosti.

Výhodou bude, pokud budete umět

Zkušenost s vytvářením distribuční sítě pro novou značku na trhu, ideálně v příslušném oboru - osvětlení, interiérový design.

Co vám můžeme nabídnout

Kreativní a samosatatnou práci v atraktivním oboru ve společnosti, která je ve svém oboru lídrem na trhu.

Motivační ohodnocení v závislosti na výsledcích, provizní systém.

Flexibilní pracovní dobu

Benefity

Společnost
EXX s.r.o.
Adresa
Karlovarská 1104/14, Praha – Ruzyně
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

EXX s.r.o., Monika Vyčítalová
778 716 608