Společnost Chára Sport, největší nezávislá sít pneuservisů v ČR, velkoobchod s pneumatikami, vysoce respektovaná firma v oboru s působností od roku 1990, hledá do svého týmu šikovného kolegu na pozici samostatné účetní/zástupce hlavní účetní.

Samostatná(ný) účetní/zástupce hlavní účetní

Jaká bude náplň Vaší práce ?

· Účtování přijatých režijních dokladů, bonusů a záloh

· Zpracování výkazů Intrastat, Statistické výkazy

· Tvorba zápočtů, kontrola sald zákazníků a dodavatelů

· Kontrola stavu účtů, inventarizace

· Účtování majetku, měsíčních odpisů

· Zástup hlavní účetní při přípravě a realizaci souhrnných, kontrolních hlášení a DPH

· Zástup při účtování ostatních činností v rámci účtárny

· Spolupráci při nastavení účetních postupů ve společnosti

Co Vám můžeme nabídnout?

· Práci na plný úvazek

· Možnost flexibilního začátku a konce pracovní doby

· Nástup ihned nebo dohodou

· Zázemí prosperující společnosti

· Příjemné pracovní prostředí

· Finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností (30.000,- - 40.000,- Kč)

· Průběžné profesní vzdělávání na školeních a odborných seminářích

· Stravenky, dny volna navíc, příspěvek na sport a kulturu

Co od Vás na této pozici očekáváme?

· Min SŠ vzdělání ekonomického směru

· Předchozí praxe ve všeobecném účetnictví min 3 roky

· Znalost daňové a účetní problematiky

· Znalost účetních programů Helios, Navision výhodou

· Dobrou znalost práce na PC (MS Office)

· Samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup, komunikativnost

Lokalita práce je vhodná i pro dojíždění z Kladna, Berouna a okolí apod.

Společnost
Chára Sport, a.s.
Adresa
Jeremiášova 947/16, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Chára Sport, a.s., Lenka Cermanová
lenka.cermanova@chara.cz
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.