PRINT PARTNERS s.r.o. je nezávislý poskytovatel tiskových řešení s 25-letou historií na českém trhu. Našim účelem je zbavit naše zákazníky starostí s tiskem a tím jim ulehčit život. Jsme HP MPS Premier partner a autorizovaný partner Xerox, Kyocera a dalších značek.

Asistent(ka) vedení společnosti / Datový specialista

Jste energická osoba a rádi pomáháte druhým? Pracujete rádi s čísly a nebojíte se excelu? Hledáte pestrou práci, ve které se toho budete mít příležitost hodně naučit? Pak možná hledáme právě Vás na pozici asistent / asistentka vedení společnosti - datový specialista.

Jsme menší firma, a proto potřebujeme více než asistentku a více než datového specialistu. Potřebujeme tak trochu obojí v jednom.

Pracovní náplň:

Do Vaší pracovní náplně budou patřit například následující pevné agendy:

  • Reporting výsledků obchodního týmu (týdenní a měsíční přehledy, grafy, tabulky)
  • Správa ceníků a kalkulátorů
  • Podílení se na správě online katalogu produktů
  • Organizace a vyhodnocení průzkumu spokojenosti zákazníků s realizací dodávek
  • Office Management (zajištění provozuschopnosti prostor, zaměstnanců a vybavení, BOZP, pojistky....)

Vedle pevných agend budete pracovat na ad hoc úkolech jednatele společnosti, které vyžadují logické uvažování, samostatnost a dobrou komunikaci uvnitř i navenek firmy.

Občas budeme potřebovat Vaši pomoc pro Operations nebo Marketing Managera, případně Hlavní účetní.

Požadujeme:

  • Perfektní uživatelskou znalost práce na PC
  • Dobrou znalost práce s MS Excel
  • Dobré organizační schopnosti a zodpovědnost
  • Výborné logické uvažování

Nabízíme

  • Pestrou práci
  • Možnost podívat se do spousty oblastí fungování obchodní společnosti
  • Velmi dobrý kolektiv
  • Možnost profesního růstu (obchod, provoz firmy, ...)
  • Dobré zázemí a perfektní dopravní dostupnost

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete nám Vaše CV a průvodní dopis, ve kterém vysvětlíte důvody Vašeho zájmu o tuto pozici.

Adresa
Na Maninách 876/7, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost studijního volna, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, Asistentka, Obchodní asistent, Office Manager, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.