Investiční skupina JUFA působící v oblasti výroby energie z fotovoltaických elektráren s ročním obratem přes jednu miliardu Kč hledá pracovníka/ci na pozici:

Technický ředitel/ka pro správu a výstavbu fotovoltaických elektráren v ČR a v zahraničí a pro development projektů větrných elektráren či dalších druhů POZE.

Pracovní náplň:

1. Komunikace s lokálními servisními firmami a techniky při servisu.

2. Diagnostika fotovoltaických elektráren a optimalizace jejich provozu.

3. Development nových projektů v ČR i dalších zemích.

4. Příprava nových investičních projektů.

Požadujeme:

1. Výborná znalost funkčnosti fotovoltaických elektráren. Ideálně znalosti jejich výstavby. Zájem o tento obor. Znalosti z aktivně prováděného servisu. Vítány jsou zkušenosti i z jiných oblastí energetiky.

2. Výborná znalost angličtiny (plus čeština samozřejmě).

3. VŠ technického či ekonomického směru.

4. Zkušenosti s výstavbou investičních celků v ČR či v zahraničí včetně provádění stavebního řízení.

5. Technické myšlení.

6. Výborné vyjednávací schopnosti, reprezentativní vystupování.

7. Schopnost řízení lidí.

8. Řízení osobního vozu.

9. Vysoké pracovní nasazení a velkou chuť pracovat za adekvátní finanční odměnu.

Nabízíme:

1. Velmi zajímavou práci v obnovitelných zdrojích.

2. Možnost práce na projektech s miliardovými rozpočty.

3. Vysoké platové ohodnocení v závislosti na výsledcích a nasazení.

4. Osobní vůz, mobil, notebook, internet.

Více informací o naší firmě naleznete na www.jufa.cz.

Pokud jste fanda našeho oboru a zaujala Vás naše nabídka, klikněte na tlačítko „Odpovědět“.

Společnost
JUFA s.r.o.
Adresa
Karlovarská 451/70, Plzeň – Severní Předměstí
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Technika a vývoj, Vrcholový management, Technický ředitel/manažer, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel