Jihočeská univerzita - Rektorát

Metodik expert pro oblast procesní analýzy

Pracovní náplň

  • Provedení a odpovědnost za tvorbu procesních analýz za účelem nastavení metodického prostředí pro zajištění kvality podpůrných procesů, tj. zejména:
    - analýza stávajícího stavu instituce ve vymezených oblastech
    - vyhodnocení stavu řídících a podpůrných procesů
    - návrh optimalizace s cílem zvýšení efektivity a kvality vykonávaných činností
    - správu a udržování procesního portálu

Požadavky

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání minimálně Bc. (nejlépe ekonomického směru),
  • Organizační, koordinační a komunikační schopnosti,
  • Velmi dobrá znalost Windows a MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Visio),
  • Vysoké pracovní nasazení, samostatnost a nadstandardní pečlivost,
  • Flexibilita a odolnost proti stresu, schopnost pracovat v týmu a ochota učit se novým věcem.

Výhodou

  • Praxe ve stejné či obdobné pozici
  • Praxe v oblasti strategického řízení a manažerského reportingu
  • Praxe v oblasti modelování procesů
  • Orientace v programech pro datovou analýzu
  • Orientace v oblasti vzdělávání, výzkumu a inovacích
  • Znalost vysokoškolského prostředí
  • Znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Nástup od 1. 5. 2019 (nebo dle dohody)
  • Smlouvu na dobu určitou do 12/2020
  • Pracovní úvazek plný (1,0)
  • Motivační finanční ohodnocení odpovídající odváděnému výkonu a náročnosti vykonávané pozice
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání i bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců JU přímo v kampusu), viz www.jcu.cz
  • Mzda 30 – 38 000 Kč dle pracovních zkušeností

Motivační dopis se strukturovaným životopisem zasílejte pod značkou „Metodik expert procesní analýzy“ na e-mail: horejsizavináčjcu.cz nejpozději do 20. 3. 2019.

Společnost
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Adresa
Branišovská 1645/31a, České Budějovice – České Budějovice 2
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 38 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Project Manager, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Jitka Hořejší