Národní bezpečnostní úřad hledá do svého týmu posilu na pozici:

Síťový administrátor

Náplň činnosti:

  • posuzování dokumentace z hlediska bezpečnostních technologií a technických prvků zabezpečení objektů,
  • spolupráce s orgány státní správy a institucemi v oblasti informační bezpečnosti,
  • zpracování dílčích rozborů a zpráv o situaci na úseku ochrany utajovaných informací v oblasti informační bezpečnosti,
  • analýza a vytváření stanovisek k různým materiálům z bezpečnostního hlediska.

Požadavky:

  • VŠ technického směru,
  • pokročilá znalost AJ na technické úrovni,
  • základní orientace v bezpečnostních technologiích,
  • dobré analytické schopnosti a myšlení,
  • dobré vyjadřovací schopnosti v písemném a mluveném projevu,
  • pečlivost, přesnost a odpovědnost,
  • odolnost vůči psychické zátěži.

Místo výkonu práce je Praha.

Nabízíme:

  • práci v příjemném prostředí,
  • placená odborná školení,
  • stravování v areálu úřadu,
  • profesní a jazykové vzdělávání,
  • 5 týdnů dovolené + placené sick days,
  • zázemí stabilní státní instituce,
  • odpovídající finanční ohodnocení.

Pracovní a platové podmínky v souladu se zákoníkem práce a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění.

Součástí přijímacího řízení je provedení bezpečnostního řízení k uchazeči dle zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti, v platném znění.

Uchazeč souhlasí se zpracováním osobních údajů při zaslání materiálů NBÚ v rámci přijímacího řízení. Zpracování osobních údajů se řídí zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Společnost
Národní bezpečnostní úřad
Adresa
Na Popelce 2/16, Praha – Košíře
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Státní a veřejná správa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.