V MoroSystems spojujeme nejschopnější a nejtalentovanější jednotlivce v oblasti informačních technologií do týmů. Pracujeme na rozvoji jejich znalostí a potenciálu, což nám umožňuje navrhovat a realizovat inovativní řešení tam, kde jiní selhávají.

Zabýváme se prací na softwarových projektech našich zákazníků, ale i vývojem vlastního software. Navrhujeme a realizujeme řešení, která jsou jednoduchá, přehledná a funkční, pro firmy jako eBay, O2, Avast! Software, Mountfield a další.

Automation Test Engineer

Co budeš dělat ty?
Našemu klientovi pomáháme se správou a vytvářením automatizovaných testů komponentové knihovny. Tvým úkolem bude převzít a dále rozvíjet automatizované testy UI na jednom z našich projektů. Budeme rádi, když nám následně pomůžeš vybudovat tuto kompetenci na dalších projektech, například pro eBay.

S jakými technologiemi se u nás potkáš?

 • WebDriver, Cucumber, Gherkin, Java a C# pro automatizované testy
 • GIT a Bitbucket pro verzování a code review
 • Atlassian stack napříč celou firmou (Bitbucket, Bamboo, JIRA, Confluence, ...)
 • Postman na integrační testy, pokud nám i s nimi dokážeš pomoci
 • Docker

Standardně se u nás potkáš s Javou a jejím ekosystémem, máme však různé projekty a široké portfólio technologií, vyzkoušíš si toho tedy spoustu.

Koho hledáme?

Ať už jsi s automatizací začal před rokem, nebo píšeš testy několik let, na projektu se budeš mít možnost učit a rozvíjet v každém případě.

Hledáme zapáleného technického testera, kterého automatizace baví a chce se jí dlouhodobě věnovat; někoho, kdo u nás bude budovat kompetenci automatizovaných testů, nadšeně zkoušet nové technologie a nakazí svým entuziasmem ostatní. Přitom dostane prostor převést to, co vymyslí, do reálných projektů pro světové klienty. Na oplátku u nás nebudeš svázaný pravidly, dostaneš prostor inovovat a budeš zastávat roli knowledge leada v oblasti automatizace.

Hledáme někoho, kdo se rád učí nové věci a nebojí se své poznatky předat dále do týmu. Moc rádi ti na to vytvoříme prostor.

Líbit se ti u nás bude, pokud ti vyhovuje

 • mít flexibilní pracovní dobu - potřebuješ odejít dřív nebo si ráno hodinu (nebo čtyři) přispat? Pokud nemáš žádné meetingy a nečeká na tebe zákazník, tak proč ne?
 • pracovat ve svobodné firmě - u nás spolu komunikujeme otevřeně. Máš nápad na zlepšení? Řekni ho klidně Tomovi (CEO) třeba u kafe v kuchyňce.
 • mít možnost výběru - Dell nebo Mac; iOS, Windows nebo Linux; IDEA, Eclipse, NetBeans... - je to na tobě
 • učit se od ostatních - učíme se navzájem a učí se od nás i ostatní. Nové znalosti z konferencí a MeetUpů sdílíme na MoroSnídaních i na blogu.
 • pracovat z home-office - my chodíme do práce rádi, ale pokud potřebuješ zůstat doma, u nás to není žádný problém
 • sdílet své koníčky a objevovat nové - pořádáme turnaje v badmintonu nebo Buláncích, hackathony, deskovky, běháme pro Světlušku, jezdíme na kole, chodíme po horách, trénujeme na Spartan race... a tím seznam nekončí

Jaké to je v brněnské kanceláři?

 • Máš raději tikka masala, vege ramen nebo českou klasiku? Všechny druhy meníček jsou od nás pár minut pěšky. A berou stravenky.
 • Zenově vyladěný office má terasu s výhledem přímo do Tyršových sadů. Meeting si můžeš dát klidně v parku.
 • V kuchyňce s prvotřídním kávovarem nechybí každé ráno čerstvé ovoce a zelenina. Společné grilovačky jsou na (tý)denním pořádku celé léto.
 • Skvělá kombinace talentovaných, kreativních a vtipných kolegů. Vše pochopíš až uvidíš fotky z akcí, naše výtvory na chytré zdi nebo sérii memes na Slacku

Informace o pozici

Společnost
MoroSystems, s.r.o.
Adresa
Smetanova 1022/19, Brno – Veveří
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Kvalita a kontrola jakosti, Tester, Quality Manager, Ředitel/manažer kvality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MoroSystems, s.r.o., Bibiána Fejedelemová