nezisková organizace

Pracovník přímé péče - Denní stacionář Litomyšl

Popis pracovní pozice

Ruka pro život o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pozici

PRACOVNÍK PŘÍMÉ PÉČE V DENNÍM STACIONÁŘI PRO LIDI S MENTÁLNÍM A KOMBINOVANÝM POSTIŽENÍM, VČETNĚ LIDÍ S PORUCHOU AUTISTICKÉHO SPEKTRA

NÁSTUP IHNED

NÁPLŇ PRÁCE:

* poskytování péče a podpory lidem s mentálním a kombinovaným postižením a lidem s poruchou autistického spektra od 13 let
* zabezpečení náplně služby Denního stacionáře dle zákona č. 108/2006 Sb., (pomoc při běžných úkonech péče o vlastní osobu, osobní hygieně a stravování; výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti; zprostředkování kontaktu se společenským prostředím; sociálně terapeutické činnosti; pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a obstarávání osobních záležitostí)
* vedení dokumentace o práci s klienty
* individuální plánování průběhu služby

Požadujeme:
* upřednostňujeme vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., (min. SŠ vzdělání v sociálním oboru nebo VŠ/VOŠ sociální práce/sociální nebo speciální pedagogika, případně kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách)

* možno je také vzdělání si dodělat v průběhu pracovního procesu (rekvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách, do 18 měsíců od nástupu)

* bezúhonnost, právní a zdravotní způsobilost (náplní práce je i pomoc klientům při přesunech z vozíku apod.)

* schopnost práce v týmu, samostatnost, kreativitu, iniciativu
* odolnost vůči psychické zátěži a stresu
* uživatelskou znalost práce na PC (Microsoft Word, Internet Explorer)
* výhodou výtvarné nebo hudební nadání (hra na vlastní hudební nástroj)

Nabízíme:
* celý úvazek

* pracovní dobu ve všední dny v rozmezí 7:00 - 16:00 hodin

* stabilní zázemí organizace poskytující sociální služby od roku 2008

* stabilní pracoviště v Litomyšli

* zajímavou práci v malém týmu, možnost realizovat vlastní nápady
* péči o osobní a kvalifikační růst (vzdělávání, supervize)
* 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick-day, zvýhodněnou cenu obědů

Průběh výběrového řízení
Podmínky pro zařazení do výběrového řízení:
* naplnění požadavků organizace
* zaslání strukturovaného životopisu (jméno, příjmení, adresa trvalého bydliště, aktivní e-mailový a telefonický kontakt, dosažené vzdělání, praxe v oboru - pozice a délka praxe)
* zaslání motivačního dopisu (proč Vás zajímá uvedená pozice, co můžete organizaci nabídnout)

Vybraní uchazeči budou průběžně zváni na osobní pohovory, které proběhnou v Denním stacionáři Litomyšl J. E. Purkyně 1126 Litomyšl. Součástí výběrového řízení může být také zkušební den v běžném provozu denního stacionáře (v rozsahu cca 4 hodiny).

Společnost
Ruka pro život o.p.s.
Adresa
J. E. Purkyně 1126, Litomyšl – Litomyšl-Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 20 000 – 24 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.