Credendo - Short-Term EU Risks úvěrová pojišťovna, a.s.

Pracovní pozice: Compliance Officer

Jsme součástí belgické skupiny Credendo, čtvrté největší skupiny evropských úvěrových pojistitelů, zastřešující společnosti specializované na pojištění velkých pojistných rizik v oblasti pojištění obchodních pohledávek ve čtrnácti zemích Evropy.

Baví Vás sledovat legislativní vývoj a následně ho implementovat do firemních procesů? Rád/a nalézáte řešení problému včetně vyhodnocování a eliminace rizik? Máte rád/a práci se zahraničním přesahem? Zajímá Vás propojenost práva a ekonomiky v praxi?

Pak hledáme možná právě Vás.

Do našeho týmu hledáme kolegyni/kolegu na pracovní pozici Compliance Officer – na částečný pracovní úvazek.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Budete zajišťovat veškerou compliance agendu
  • Budete zajišťovat implementaci, revizi a udržování interní procesů v oblasti compliance, KYC, AML, ABC, sankčních programů a GDPR včetně průběžné revize, udržování a rozvíjení řídicího a kontrolního systému
  • Budete zajišťovat pravidelná školení pro zaměstnance z oblastí compliance (Code of Conduct, Integrity Code apod.)
  • Compliance agendu budete zajišťovat i pro naše pobočky v Polsku a na Slovensku (ve spolupráci s lokálními advokátními kancelářemi)
  • Budete sledovat vývoj lokální i evropské legislativy včetně mezinárodních sankčních programů
  • Budete přímo vyhodnocovat dopad sankčních programů na interní procesy společnosti včetně dopadů na konkrétní transakce
  • Budete úzce spolupracovat s dalšími odděleními společnosti, zejména právním útvarem a Group Compliance Officerem
  • Své jazykové znalosti uplatníte při intenzivní spolupráci s ostatními kolegy v rámci skupiny
  • V případě potřeby budete jezdit na krátkodobé služební cesty do zahraničí

Co od Vás očekáváme?

  • Máte univerzitní vzdělání v oborou právo a 2-4 roky praxe na obdobné pozici ve finančním sektoru; výhodou budou Vaše zkušenosti s obdobnou pozicí v sektoru pojišťovnictví
  • Máte všeobecné znalosti práva a to včetně evropského; nedělá Vám problém orientace v evropské legislativě a její výklad a aplikace, zejména pak v oblasti regulace
  • Rád/a hledáte nová řešení a efektivní postupy
  • Umíte myslet analyticky, v komplexních souvislostech
  • Vaše znalost českého jazyka a vyjadřovací schopnosti jsou na vysoké úrovni, aktivně ovládáte anglický jazyk, včetně právní terminologie (alespoň na úrovni B2); uplatníte i francouzštinu, němčinu, ruštinu, polštinu (tyto jazyky však nejsou podmínkou)
  • Pracujete rád/a samostatně, ale také Vám vyhovuje být součástí týmu

Co Vám nabízíme my?

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou– částečný pracovní úvazek
  • Pružnou pracovní dobu s možností využití home-office
  • 6 týdnů dovolené nebo 5 týdnů dovolené a zároveň příspěvek na zdravotní a rehabilitační péči ve výši 20.000 Kč/rok (flexi passy)
  • Atraktivní mzdové ohodnocení včetně bonusové složky a zaměstnaneckých výhod, vč. podpory volnočasových aktivit
  • 3 dny zdravotního volna za rok (sick days)
  • Příspěvek na individuální jazykové kurzy
  • Široké možnosti dalšího osobního a profesního rozvoje
  • Příjemné pracovní prostředí v Praze 4 v bezprostřední blízkosti stanice metra Pankrác
  • Kvalitní a přátelský tým profesionálů
  • Samostatnou různorodou práci a odpovědnost
  • Příležitost pracovat v mezinárodním prostředí stabilní a prosperující neživotní pojišťovny

Jak se přihlásit?

Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme se těšit na Vaše CV a motivační dopis.

Adresa
Na Pankráci 1683/127, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Právní služby, Auditor, Právník, Risk Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Na Pankráci 1683/127, 14000 Praha – Pankrác, Česká republika