Společnost ABF, a.s. patří již od počátku 90. let mezi nejvýznamnější organizátory veletrhů a výstav v České republice. Je zároveň i provozovatelem multifunkčního areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech, který pravidelně hostí kulturní a společenské akce, festivaly, výstavy, veletrhy, kongresy a konference.

Grafik

Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici GRAFIK v DTP studiu.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

• grafické práce v DTP studiu

• práce v programech InDesign, Ilustrator, Photoshop, Flash, HTML5 na platformě Mac

CO POŽADUJEME

• SŠ vzdělání s maturitou

• znalosti výše uvedených programů, orientace ve webovém prostředí

• praxe v oboru min. 5 let

• komunikativnost, schopnost pracovat v kolektivu

• kreativitu

• flexibilitu

VÝHODOU

• komunikativní angličtina

CO NABÍZÍME

• zaměstnaneckou smlouvu na HPP

• příležitost k profesnímu růstu

• zázemí a stabilitu české finanční skupiny

• progresivní mzdové ohodnocení, mzdové bonusy

• zaměstnanecké benefity

• pracoviště Praha 7 – Holešovice

• nástup: ihned

Společnost
SPGroup a.s.
Adresa
Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Média, reklama a PR, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel