Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Společnost je největším distributorem informačních technologií a patří do žebříčku Fortune 500 společností. Jsme partnery největších světových výrobců IT technologií (Microsoft, HP, Lenovo, Cisco, atd.)

ÚČETNÍ

Pokud hledáte různorodou práci v oboru účetnictví a láká Vás dynamické prostředí globální společnosti, dejte nám o sobě vědět!

Co Vás čeká?

  • Zpracování účetnictví (podle platné české legislativy a dle požadavků US GAAP)
  • Účast na měsíčních a ročních závěrkách
  • Revize inventarizace/rekonciliace G/L účtů
  • Spolupráce na externích a interních auditech
  • Reporting
  • Spolupráce s ostatními týmy
  • Ad hoc úkoly

Vaše předpoklady:

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání s ekonomickým zaměřením
  • Znalost podvojného účetnictví (ČÚS, US GAAP nebo IFRS)
  • Dobrá znalost MS Office – obzvlášť Excelu
  • Aktivní znalost angličtiny (především v psané formě)
  • Pečlivost, samostatnost a spolehlivost
  • Zkušenost se SAPem výhodou
  • Orientace v daňové problematice výhodou

Nabízíme Vám:

  • Stabilní dlouhodobé zaměstnání
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Možnost profesního rozvoje v mezinárodní distribuční společnosti
  • Možnost spolupracovat na mezinárodních projektech
  • Zaměstnanecké výhody (dny dovolené navíc, stravenky, sick days, Multisport, jazykové kurzy atd.)
  • Přátelskou a neformální atmosféru, firemní akce

Společnost
Tech Data Distribution, s.r.o.
Adresa
Líbalova 2348/1, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Daňový poradce/specialista, Ekonom, Účetní, Finanční účetní, Účetní metodik, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Tech Data Distribution, s.r.o., Klára Löblová
+420 734 417 277