Inovativní technologie, řešení té nejvyšší kvality, unikátní produkty. To vše je ELTODO - moderní technologická společnost, jež patří mezi stovku nejvýznamnějších a nejstabilnějších firem v České republice.

WEB DEVELOPER/KA

Chtěl/a bys v rámci našich vývojových úkolů občas překročit hranice současné tvorby webových aplikací? Rád ti k tomu dáme prostor i rady.

Do týmu vývoje SW, ve kterém není nikdy nuda a který pracuje na zajímavých, reálně viditelných projektech, nyní hledáme nového parťáka na post programátora/ky se zaměřením na vývoj front-end aplikací. Vyvíjíme v JavaScriptu/Typescriptu, Angularu a čemkoliv dalším, co se nám líbí a má smysl. Vítáme znalosti HTML, CSS, SASS a dalších technologií, ale nemusíš se bát, pokud je všechny neovládáš.

Co bys tedy měl mít?

V podstatě jen zkušenost s tvorbou webových stránek, zdravý rozum, nadšení do práce a zájem realizovat své nápady a sledovat moderní trendy a technologie.

Co budeš dělat?

Kromě samostatného programování se budeš podílet i na společném vývoji a realizaci nových SW produktů a služeb. Dále budeš navrhovat a realizovat jednoduché i komplexní webové aplikace a uživatelská rozhraní. Pokud rád vymýšlíš něco nového a zkoumáš něco neznámého, budeš moci hledat nové metody a nástroje pro tvorbu webových aplikací. Pokud raději vylepšuješ již hotové do posledního detailu, můžeš testovat, optimalizovat a inovovat implementované návrhy. Pokud máš grafické cítění, můžeš se realizovat jako designer.

Proč se o tuto pozici ucházet? No, protože:

  • se jedná o práci na fakt zajímavých, reálných a viditelných projektech,
  • máme pružnou pracovní dobu
  • v reálu uvidíš výsledky své práce a bude záležet jen na tobě, zda se s nimi budeš chtít chlubit
  • můžeš pracovat v týmu lidí, který si pomáhá a navzájem se od sebe učí
  • se můžeš účastnit na našich pravidelných akcí pro rozvoj i zábavu,
  • dostaneš notebook a telefon
  • A můžeš využít plno firemních benefitů (https://www.eltodo.cz/kariera/co-u-nas-najdete/benefity/).

Jelikož jsme celkem malý tým, je to u nás celkem zábava a dostaneš se k různorodým úkolům a pestrému panoptiku zapeklitostí. Zároveň je díky tomu možné skutečně se podílet na veškerém rozhodování a tvořit a zlepšovat. Tak už neváhej a přidej se k nám!


Informace o pozici

Společnost
Koncern ELTODO/Vegacom
Adresa
Novodvorská 1010/14, Praha – Lhotka
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Webdesigner, Webmaster
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.