Již 25 let úspěšně vyvíjíme, dodáváme a integrujeme
špičková řešení v oblasti zabezpečení významných objektů, zejména v kritické infrastruktuře a v jaderné energetice (ČEZ, ČEPS aj.).

Hledáme kolegu, který umí uplatnit své obchodní dovednosti, zkušenosti a kreativitu při vyhledávání zákazníků pro špičkové integrované systémy. Naše společnost vyvíjí a dodává unikátní systémy, a proto hledáme aktivního, dynamického člověka se zkušenostmi a kontakty v oboru, který udá nový směr obchodu a upevní naši pozici na trhu. Za Vámi bude stát technicky vysoce kvalifikovaný tým, který podpoří Vaše obchodní aktivity.

Business Development Manager

Náplň práce:

  • Rozvoj a aktivní vyhledávání obchodních příležitostí pro špičkové integrované systémy
  • Tvorba strategie prodeje nových produktů
  • Konzultace a příprava návrhů systémových řešení pro zákazníka
  • Identifikace nových trendů v oboru a rozvoje jejich potenciálu
  • Plnění obratových cílů (kvantitativní, kvalitativní)
  • Komunikace se zákazníky, prezentace systémových řešení a produktů

Nabízíme:

  • Motivující mzdové ohodnocení, provize ze zisku, finanční bonusy na základě pracovních výsledků
  • Firemní vozidlo i pro soukromé účely (po zapracování)
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou a životní pojištění
  • Kreativní a různorodou práci ve stabilní firmě v oblasti unikátních zabezpečovacích technologií
  • Prostor pro seberealizaci a podílení se na rozvoji firmy
  • Klouzavou pracovní dobu
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • Nástup dle dohody

Kvalifikace uchazeče:

  • Zkušenosti minimálně 5 let na pozici v obchodu v technicky zaměřeném prostředí
  • Znalosti a přehled o oboru zabezpečení v rámci ČR výhodou
  • Schopnost samostatně definovat obchodní strategie a vyhledávat příležitosti, aktivní networking
  • Obchodní duch, cit pro potřeby zákazníka, reprezentativní vystupování a psaný projev, kvalitní prezentační dovednosti
  • Selský rozum
  • Vzdělání v technickém oboru (elektro, IT) výhodou
  • Trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič nezbytností)

Společnost
EBIS, spol. s r.o.
Adresa
Křižíkova 2962/70a, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Analytik prodeje, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel