Unikátní nestátní zařízení, poskytuje zdravotní a sociální služby, specializuje se na pacienty nemocné roztroušenou mozkomíšní sklerózou v pokročilé fázi nemoci. Důraz kladen na individuální péči o klienta, přátelské prostředí.

Ergoterapeut/ka

Co vás čeká

Samostatné vedení ergoterapie, provádění ergoterapeutického vyšetření, hodnocení a nácvik běžných denních činností, krátkodobý a dlouhodobý plán terapie, individuální a skupinová ergoterapie, rehabilitace kognitivních funkcí a nácvik komunikačních a sociálních dovedností, doporučuje kompenzační a technické pomůcky, poradenské služby a instruktáže v otázkách prevence vzniku komplikací a strukturálních změn u imobilních pacientů. Vlastní organizace náplně práce.

Spolupráce v rámci multidisciplinárního týmu - fyzioterapeut, logoped, lékař, psychoterapeut atd.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme vzdělání vysokoškolské v oboru ergoterapie

Výhodou je praxe, ale není podmínkou.

Možnost práce i na zkrácený úvazek, např. 1 den v týdnu.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme příjemné pracovní prostředí rodinného typu v nově rekonstruovaném areálu, přátelské prostředí a zaměstnanecké výhody - 25 dní dovolené, obědy (výběr ze 3 jídel) za 20,- Kč a benefity na rekreaci, vzdělávání a zdravotní služby až do výše 15.000,- Kč/plný úvazek/rok. Podporujeme další vzdělávání. Vstřícné jednání s ohledem na individuální požadavky zaměstnance.

Smlouvy uzavíráme standardně na půl roku a při oboustranné spokojenosti automaticky prodlužujeme o 1 rok a následně o 3 roky. Poté je již smlouva na dobu neurčitou.

Společnost
Oblastní charita Červený Kostelec
Adresa
Dvůr Králové nad Labem – Žireč
Požadované vzdělání: Bakalářské
Plat
Plat: 26 000 – 31 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Oblastní charita Červený Kostelec, Dagmar Flosová
Žireč 1, 544 04 Dvůr Králové n. L., Česká republika
491 610 605, 732 302 684
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.