Hledáme posilu do týmu pro švýcarskou pobočku METROHM v Praze.

Jsme mladý tým nadšenců pro vědu a výzkum, který se nebojí výzev.

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • výborná znalost práce s PC (MS OFFICE)
  • znalost práce s databázovými systémy
  • flexibilita a komunikační schopnosti
  • svědomitost, pečlivost a samostatnost
  • aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • chuť pracovat

Nabízíme

  • zaměstnanecký poměr na plný pracovní úvazek
  • finanční ohodnocení 30-35tis. Kč/měsíc
  • stabilní zázemí prosperující mezinárodní společnosti včetně materiálního zabezpečení
  • práci v přátelském týmu
  • bonusy/prémie
  • mobilní telefon, notebook
  • stravenky
  • občerstvení na pracovišti
  • vzdělání a rozvoj
  • sickdays

Náplň práce

  • příprava administrativní dokumentace pro vedení společnosti
  • administrativní podpora chodu společnosti
  • správa a editace webových stránek
  • správa databázového systému CRM
  • překlady dokumentace z Aj
  • podpora marketingového oddělení

Společnost
Metrohm Česká republika s.r.o.
Adresa
Na Harfě 935/5c, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Chemický průmysl, Marketing, Administrativní pracovník, Office Manager, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel