• Jsme česká rodinná firma s více než 25ti letou tradicí
• Vyvíjíme a vyrábíme průmyslové podlahové systémy a PVC podlahy
• Prodáváme do 24 zemí Evropy, Kanady, USA, Jižní Ameriky
• Naším cílem je spokojený zákazník, proto vedle standardizovaných produktů připravujeme i specializovaná řešení
• Inspirujeme zákazníky technickými inovacemi, poskytujeme konzultace a poradenství.

Rosteme nejen v počtu zákazníků, ale i v počtu zaměstnanců. Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Grafik / Grafička vč. obsluhy velkoformátové tiskárny.

Grafik / Grafička vč. obsluhy velkoformátové tiskárny

Co bude Vaším úkolem

  • tvorba grafických podkladů pro kampaně a mediální propagaci,
  • vylepšování vizuální komunikace našich produktů s ohledem na firemní design
  • příprava a rozpracování vizuálů pro kampaně na nové výrobky
  • spoluúčast na tvorbě designu nových výrobků
  • grafický návrh microsites, landing pages, různých reklamních formátů od sociálních sítí až po klasické Google Ads.
  • tvorba promo katalogů, letáků a plakátů, podoby veletržních stánků
  • obsluha tiskařského stroje DURST P10 200
  • DTP činnosti

Požadujeme

  • grafické cítění, smysl pro detail, pečlivost, kreativita
  • znalost typografických pravidel
  • bezchybná příprava výstupních dat
  • znalost předtiskové přípravy, zkušenosti s webovou grafikou
  • výhodou by byla zkušenost s obsluhou digitálních tiskáren a software Caldera, pokud nemáte domluvíme se na zaškolení

Benefity

  • 4 týdny dovolené + 1 další týden dovolené čerpání navíc, za určitých podmínek
  • Podpora požadované jazykové kompetence pro výkon pozice
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Avogado – právník kdykoli po ruce k soukromým účelům
  • Firemní akce (sportovní dny, den otevřených dveří, vánoční večírek aj.)
  • Vedení, které naslouchá a spolu s vámi hledá řešení (pověděli nám zaměstnanci v průzkumu)
  • Oporu při konzultacích v případě potřeby
  • Podporu vašeho rozvoje nejen formou školení, které si vyberete
  • Kávu, čaj, nápoje a drobné občerstvení k dispozici po celý den

V případě, že jste se podíleli na projektech, zašlete nám portfolio těchto projektů.

Společnost
Fortemix produkce s.r.o.
Adresa
Kirilovova 812, Paskov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 28 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Specialista marketingu, DTP operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel