Společnost MK Mobiltech, s.r.o. působí jako komplexní poradenská a servisní společnost v IT sektoru. Zaměřujeme se na malé a střední podniky. Naše široké spektrum služeb zahrnuje od správy počítačové sítě, přes kamerové a zabezpečovací systémy až moderní webové stránky. Dlouholeté působení na trhu zajistilo odbornost a široký rozhled našim specialistům a pomohlo získat nadstandartní vztah s našimi dodavateli.

Sesterská společnost OK POINT, s.r.o. vznikla jako poradenská a servisní společnost v telekomunikačním sektoru. Během času se vyvinula ve firmu, která se stará o firemní klienty operátora - O2 v lokalitách Praha a Střední Čechy.

WEBMASTER / WEBDESIGNER (externě)

Ahoj,

jsme MK Mobiltech, působíme jako komplexní poradenská a servisní společnost v IT sektoru. Naší prioritou je zákaznická spokojenost a poskytujeme tak profesionální sortiment služeb od správy počítačové sítě, přes kamerové a zabezpečovací systémy až po tvorbu webových stránek.

Popis pozice:

Baví tě tvorba webových prezentací a jsi rád svým pánem ? My to máme takto nastaveno a nyní rosteme a hledíme nového parťáka do našeho týmu. Co tě u nás bude čekat ? Jedná se hlavně o tvorbu webových stránek a portálů v systému WordPress. Hledáme nového kolegu pro externí spolupráci do menšího kolektivu. Níže uvádíme orientační seznam dovedností, které při práci používáme. Jestli tě náš popis zaujal, tak jej ber jako pozvánku k nám a my ti u kávy ukážeme, čím vším se zabýváme a možná domluvíme společné působení.

Náplň práce:

  • tvorba a správa webových stránek v redakčním systému WordPress
  • grafické návrhy designu stránek pro klienty
  • správa vlastního firemního webu
  • zodpovědnost za funkčnost a kompatibilitu stránek

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ technického zaměření výhodou
  • pokročilá znalost redakčního systému WordPress
  • znalost HTML, CSS, responzivní design
  • obecná orientace v PHP
  • znalost kódování PSD šablon
  • orientace v SEO optimalizaci výhodou
  • znalost grafických programů Photoshop, InDesign výhodou
  • znalost práce s analytickými nástroji pro internetový marketing výhodou
  • řádné plnění domluvených termínů

Nabízíme:

  • individuální osobní přístup
  • pružná pracovní doba
  • práce z home office
  • firemní notebook
  • firemní telefon i k soukromým účelům
  • školení a rozvoj v rámci IT
  • zaměstnanecké slevy
  • nástup možný ihned
  • relax zóna včetně firemní sauny
  • pozice je vhodná i pro absolventy

Společnost
MK MOBILTECH, s.r.o.
Adresa
Nad sokolovnou 40/6, Praha – Podolí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Webdesigner, Webmaster
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.