Hledáme prima kolegu nebo kolegyni do našeho týmu!

*** Ajťák nebo ajťačka – nová posila IT týmu (M/Ž) ***

Máte za sebou školu a nevíte kam směřovat svou profesní kariéru?

A vlastně na to nemáte čas, protože musíte nahrát nový firmware do svého serveru, dodělat konfiguraci aplikace v kontejneru a dohrát novou verzi kernelu?

A navíc na IT pozici se nebudete hlásit, protože o tom vlastně nic nevíte, vystudoval jste chemii nebo ekonomku a IT je jen vaše hobby?

Ale baví vás všechno to nové zkoušet, číst diskuse, experimentovat a bydlení vytápět nejnovější grafickou kartou?

Máte-li schopnost rychle absorbovat nové znalosti a zkušenosti, nebojíte se nového a máte touhu se uplatnit v nové oblasti a svůj profesní růst spojit s IT, zkuste se nám ozvat. Možná právě Vás hledáme do našeho týmu.

P. S. Pokud toto čte maminka či přítelkyně mimoně, co pořád sedí za notebookem, přesvědčte ho, ať se nám ozve. Proč u toho notebooku nesedět za peníze, že?

P. SS. Nabízíme zaškolení do stabilní pozice, možnost dalšího profesního růstu, který podpoříme průběžným zaškolováním, školeními i možností samostudia.

Nástup: dle dohody

Více info o práci u nás na: https://www.cmzrb.cz/

Informujeme Vás, že zpracováváme Vaše osobní údaje za účely oslovení uchazečů o zaměstnání, hodnocení uchazečů o zaměstnání a provádění náborového procesu, a to pro Vámi poptávanou pozici. Právními důvody ke zpracování jsou naše oprávněné zájmy.

Zpracovávanými osobními údaji jsou Vaše identifikační údaje, kontaktní údaje, údaje o Vaší kvalifikaci a další údaje obsažené ve Vašem životopise či požadované pro konkrétní pozici.

Správcem osobních údajů je Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s., IČO: 448 48 943, se sídlem Jeruzalémská 964/4, 110 00 Praha 1, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 1329.

Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely a o Vašich právech naleznete na webových stránkách naší společnosti.


Informace o pozici

Společnost
Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s.
Adresa
Na Florenci 1496/5, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.


Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s., Barbora Korbelářová
255 721 433